Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Искам да си построя басейн

Публикувано от gogopi4 
Re: Искам да си построя басейн
28-07-2008 - 19:14:27
avatar
Ако кажа че в Гръцко е скъпо - просто ще излъжа....
Миналата година за Халкидики ол инклузив платих 1300 лв за 8 нощувки-ядене и пиене на корем - друго нямаше...
С езика се справям повече от добре - нали в гръцка фирма работя все пак,а за нЕСЕБЪР МИ ПОИСКАХА ПРИ СЪЩИТЕ УСЛОВИЯ 2400-Луди хора.....
На тва му викат кьор суратлък.... :]

Чест и почитание
Re: Искам да си построя басейн
28-07-2008 - 21:19:10
ми чесно казано за 8 дена в гърция са нищо пари smiling smiley щом и ядене и пиене е имало на корем. Добре си направил winking smiley
Re: Искам да си построя басейн
28-07-2008 - 23:02:17
avatar
Сега на 30 август пак-.......
и те така....
ин кен бидон....

Чест и почитание
Re: Искам да си построя басейн
29-07-2008 - 14:17:27
Здравейте на всички сега искам да ви представя една нова фирма за оборудване на басейни сауни и СПА центрове за град Варна.

Това е ТЕМЕНА ООД, която внася само и единствено своето оборудване от Испания и е единствения преставител на европейския лидер в тази област ASTRALPOOL за България Сърбия и Румъния.

В момента поддържат най-ниските цени за оборудване във Варна имат промоция на филтри, помпи, прожектори, стълби, скимери, дюзи, гъвкаво PVC стъклокерамика.
Предлагат и най-добрата химия за Европа да добри цени испанската СТХ.
имат може би 10 000 артикула винаги на разположене като клиент съм много доволен от тях , мога да ви оставя и адреса и телефона им за връзка няма да сгрещите ако пробвате тяхното оборудвате, поне за Варна няма алтернатива в качеството за сега.
и споделете си мнението и впечатлението след като
изпробвате оборудването им.

Ул,Прилеп №74А след борса Айсберг
тел. 0886/499088
[www.temena.bg]

Re: Искам да си построя басейн
29-07-2008 - 16:50:22
Че кво и е новото на Темена ? smiling smiley
аз до скоро гледах доста линкове в нета за тая фирма.. smiling smiley
Re: Искам да си построя басейн
29-07-2008 - 17:48:16
avatar
Стига реклама колега....нещата не стават така - хоп и нагазваш от веднъж в дълбокото....
Стигат ли 10000 артикула за една фирма?А и ги имат на склад?
Явно сте богата фирма!Но наличността не е гаранция за добре свършена работа- нали?
Познати сте ми още от зората на вашето изгряване,ползвахте мои материали ама си повярвахте че като станете вносители на материал това ще е върхът на сладоледа.....
Тогава що ли ходя да ви поправям басеините като опрете до ремонт и аз не знам....
И между другото не сте най добрите във Варна....има други доказали се преди вас....
Просто продължавайте да се опитвате.... :] :loveu: winking smiley

Чест и почитание
Re: Искам да си построя басейн
29-07-2008 - 17:57:08
Браво Гоголе clap:

Забелязах че доста им са надути цените на хидромасажните вани. Друго не гледах.
Поне 40-50% са по-скъпи от китайските аналози.
Едва ли ще ме убедят че испанците бачкат много по-качествено от братята китайци smoking smiley
Те щото са и мързеливи толкоз нащенци там има на гурбет....
Виж ако бяха немски, норвежки или от други "по бели" страни - да.
Re: Искам да си построя басейн
29-07-2008 - 19:12:55
avatar
За никой не е тайна,че дори и да пише че са испански ,/не само на този вид стоки/-всичко идва от братски китай.....
Имат и хубави неща,но защо да ни лъжат нас..... :]

Чест и почитание
Re: Искам да си построя басейн
29-07-2008 - 20:09:36
КАТО КЛИЕНТ НА ТЕМЕНА СЪМ МНОГО ДОВОЛЕН ТОЗИ СЕЗОН НАПРАВИХ 4 БАСЕЙНА С ТЯХНОТО ОБОРУДВАНЕ И СПОКОЙНО ДАВАМ НА КЛИЕНТИТЕ СИ 3 ГОДИНИ ГАРАНЦИЯ НА ПОМПИ И ФИЛТРИ. А ПРИ КОГО ДА ПАЗАРУВАМЕ ДРУГ ВЪВ ВАРНА МОЖЕ БИ ПРИ НЕЩАСТНИЦИТЕ ОТ НОЛА7 С ТЕХНИТЕ КИТАЙСКИ БОКЛУЦИ ЛИ, КЪДЕТО СЕ ПОДИГРАВАТ И ЛЪЖАТ КРАЙНИТЕ СИ КЛИЕНТИ И Е ВЪПРОС САМО НА ВРЕМЕ ФАЛИТА ИМ КОЙТО СЕ ОЧЕРТАВА В КРАЯ НА СЕЗОНА ИЛИ ПРИ АКВАТЕКА КОЙТО СИ ПРАВЯТ ХИМИКАЛИТЕ ПОД АСПАРУХОВИЯ МОСТ. ХУБАВО Е ЧЕ ЗАД ГЪРБА НА ТЕМЕНА СТОИ ТАКЪВ МОЩЕН ГИГАНТ КАТО ИСПАНСКИЯ КОНЦЕРН ASTRALPOOL ПО-ГОЛЯМА СИГУРНОСТ ОТ ТОВА ЗА СТОКИТЕ ИМ ЗДРАВЕ МУ КАЖИ.
Re: Искам да си построя басейн
29-07-2008 - 20:25:02
Клиент, ама на кукуво лято.
Като слушам подмятанията по адрес на конкурентите....

май най-доброто решение наистина си е "направи си сам" + малко хелп от Гогол.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход