Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Искам да си построя басейн

Публикувано от gogopi4 
Re: Искам да си построя басейн
24-07-2008 - 21:07:38
avatar
Ето тука съм написал някои неща:

[forum.imoti.net]

(Започнах да се самоцитирам, което все още не знам как да си го тълкувам.:ami: :ami: :ami: Ще си пална една лула за да поразмишлявам...) smoking smiley smoking smiley smoking smiley
Re: Искам да си построя басейн
25-07-2008 - 07:24:06
avatar
Ако си изпразните коритото зимата рискувате /най често/ дъното да стане като паркет......но това зависи и от фугата ,от хидрото ,от лепилото и от самата конструкция въобще....
Не рядко поправям точно такива - тук по Варна - Нола 7 така си зазимяват нещата и напролет жална му майка на клиента....
Акватек го оставят метър пълен и му слагат шамандурки/10 литрови туби от мин.вода наполовина пълни с водица/ да си плуват закотвени на няколко места из басейна....
Ако почва да замръзва те обират разширенията - дори се смазват понякога ,но басеина си остава читав напролет....
Иначе твърдо седя зад бетоновия скелет на басейна - дори и с риск да обидя някого....
Просто това си е класика - правим басейни и то много с наши дистрибутори и досега недоволни няма..... :]

Чест и почитание
Re: Искам да си построя басейн
26-07-2008 - 19:08:49
малко се поотчаях като гледах линка дето е дал пича по горе smiling smiley
в смисъл подред кое как се прави ако е бетон басеина... smiling smiley
и кинтите ич не са малко...
мама им пари... мечтая да доди ден когато не владеят света но дали ще е в тази ера не знам...
Re: Искам да си построя басейн
27-07-2008 - 00:25:56
avatar
Не подценявайте басейна като съоръжение!!!
Re: Искам да си построя басейн
27-07-2008 - 13:34:50
avatar
Басейна си е едно доста сериозно съоръжение.....Не подценявайте нищо по време на изпълнение - връща се с лихвите после....
Иначе всички изказали се са ползвали или логика или опит....Браво на вас.....! :loveu: :loveu: clap:

Чест и почитание
Re: Искам да си построя басейн
27-07-2008 - 15:04:58
то ясно че като се прави ще се прави както трябва... цигански работи няма при нас smiling smiley
въпроса е че от финансова гледна точка малко взех да се замислям smiling smiley
Re: Искам да си построя басейн
27-07-2008 - 17:13:34
avatar
Абе за какво ти е басейн изобщо?
Това за момента си е сериозна инвестиция - донаправи къщата и събери някой лев и отпрашвай на курорт с басейни.... smoking smiley :] :] spinning smiley sticking its tongue out

Чест и почитание
Re: Искам да си построя басейн
27-07-2008 - 18:13:35
Че е сериозна инвестиция то това е ясно.
инак и другия вариант за курортите не е лош ама то тука вече ти знаиш каква навалица е по морските курорти.. не ща и да чувам за тях moody smiley Що бетон се изля по туи черноморие.. . напрао ми се драифа кат видя оранжеви хотели ма как да е .. то туи друга тема с това пране на пари така да го нарека.
Re: Искам да си построя басейн
27-07-2008 - 18:58:26
avatar
Отдавна съм се отдал на почивка само извън страната - Гръцко,турско ,испанско ,германско....Хем свят ще видиш ,хем ще си доволен - поне няма да ти сервира някой който е сърдит на живота още по рождение....
:]

Чест и почитание
Re: Искам да си построя басейн
28-07-2008 - 10:26:36
ми то както е тръгнало то в Гърция и Турция излиза по евтино :} тука до 2-3 години киорав турист няма да има... с това строителство... с тази мизерия.. с този неквалификациран персонал... изгониха голяма част от туристите и това е само началото... те онеден казаха по тв.. колко хотела фалират месечно :}
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход