Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Искам да си построя басейн

Публикувано от gogopi4 
Re: Искам да си построя басейн
23-07-2008 - 11:59:47
Миналата година си сложих басейн на тази фирма [www.polypools.blogspot.com] и съм много доволен.Коритата са от фибростъкло/те си ги произвеждат/,с професионални помпи и филтри,скимери,хидро дюзи,осветление.Лесни са за подръжка,момчетата са много коректни.Посочваш им къде искаш да бъде басейна и след 10 дена се къпеш.Цените им са от 12 хил.лв до 26 хил.лв,в зависимост от размера,като в тази цена влиза и 1 м пло4ки около самия басейн.
Re: Искам да си построя басейн
23-07-2008 - 13:02:56
avatar
Интересно защо не си направят един сайт като хората, ами тия безплатни форми.....
Re: Искам да си построя басейн
23-07-2008 - 17:15:48
avatar
?Не знам какво да мисля с тия доживотни гаранции.....?
Да не им мрат рано клиентите бе хора....?
Или се бъзикат някак си ?
Блазе им на котките с тия 9 живота- да си поръча някой басеинче от тяхно име - тия тук ще се спукат от яд.... smoking smiley smoking smiley smoking smiley confused smiley

Чест и почитание
Re: Искам да си построя басейн
23-07-2008 - 17:35:51
Абе аз по принцип нямам доверие на фирми дето дават само мобилни телефони, нямат адрес, офис и т.н.
Скръндзат се и сайт да си поддържат даже.
Камо ли да се хващаш на такива въдици за доживотни гаранции.
Re: Искам да си построя басейн
23-07-2008 - 17:43:04
avatar
clap: clap: :ami:

Чест и почитание
Re: Искам да си построя басейн
23-07-2008 - 18:37:44
човека по горе каза че не е имал проблем като са му направили басеинаsmiling smiley

от друга страна пък дет викате нит офис нит саит нито нищо.. странна работа smiling smiley moody smiley
Re: Искам да си построя басейн
23-07-2008 - 19:24:50
avatar
Ако аз си ги внасям и си ги предлагам що да не ти кажа същото бе калински...? :]

Чест и почитание
Re: Искам да си построя басейн
23-07-2008 - 20:32:04
еее то туи съвсем отделен въпрос ако така стоят нещатата smiling smiley
Re: Искам да си построя басейн
23-07-2008 - 21:29:29
между другото ся са сетих нещо

тук при нас чешмянката е АДСКИ варовита... това ми се струва че може да направи големи поразии с пречистващата система.. или няма проблем ? smiling smiley
Re: Искам да си построя басейн
23-07-2008 - 21:53:23
avatar
Ба то химията за басейни е жестока - сам се чудя как самите ние оцеляваме....?

Чест и почитание
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход