Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Искам да си построя басейн

Публикувано от gogopi4 
Re: Искам да си построя басейн
17-07-2008 - 07:42:05
avatar
Е в моя район сте - днес ще попитам за оферта и ще ви кажа за цялостно изграждане какво ще ви струва.....
15-20 хил. лева са си една къща във варненско така че силно се съмнявам това да е цената....
Виж за изкопа повикай някой друг бразилец дето мре за ракия още от сутринта и се договори със него..... :]
cool smiley

Чест и почитание
Re: Искам да си построя басейн
17-07-2008 - 18:08:01
о да за изкопа това е един от вариантите ( един от малкото ) щото както казах машина няма от каде да влезе за да направи изкопа пък и сиг ще струва бая пара пък дет са вика ше го изкопаи за има няма час два... smiling smiley я 5 мангала с лопати smiling smiley малко са марзеливи но като стоиш на главата им ше свършат тежката работа smiling smiley инак тряя огради да се къртят че и пак няма да влезе... smiling smiley
инак мерси предварително че ще попиташsmiling smiley
ще ме ориентираш доста.

да кажем че изкопа е от нас... от там до момента в които може да се цамбурне човек.. каква е ценатаsmiling smiley с пречистващи системи.. и тнт.. smiling smiley абе разбра ме smiling smiley краина ценаsmiling smiley

да може човек да си направи една груба сметка и да прецени може ли да си го позволи и тнт smiling smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-07-17 20:49 от kalinski.
Re: Искам да си построя басейн
17-07-2008 - 22:28:17
gogol Би ли ми казал за закопан басейн с размери 6х3х1.2м каква марка бетон ми трябва, каква дебелина на стените и колко мелиметра трябва да е дебело арматурното желязо двойна ли трябва да е армировката или единична и т.н. ? за да мога да си направя една щогоде точна представа за крайната цена, а и да видя дали няма да мога сам да си излея корито.
Ще съм благодарен на всеки който ми даде информация около изливането на корито с такива размери !!!

Благодаря Ви предварително
Re: Искам да си построя басейн
17-07-2008 - 23:14:52
avatar
Зло да те забрави приятелю....Днес имах среща с един от нашите дистрибутори,но тя се провали и остана за вторник.....
Съжалявам ,че те подведох в личното си съобщение- обещавам питането да ми стане приоритет от днес нататък.....
Просто не зная какво ще струват самите помпи и филтри - другото го знам и мога да го кажа веднага....
18 лв . е труда за полагане на хидрото,плочките и фугирането - цената едва ли в частност би надхвърлила 62,00 лв за м2 за всичко при направата цялостно на басеина.... :] :]

Чест и почитание
Re: Искам да си построя басейн
18-07-2008 - 10:01:20
нещо евтино ми се вижда сякаш
предполагам това са цените без предичистващите системи и тнт. може би не си разбрал добре пича дето си питал smiling smiley но ти знаеш по добре затуи та питам.




Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2008-07-21 10:47 от kalinski.
Re: Искам да си построя басейн
21-07-2008 - 10:50:36
Гогол направо тука пиши като разбереш от твоя човек абсолютно всичко ли включва цената.
Щото предполагам и други се интересуват smiling smiley
Re: Искам да си построя басейн
21-07-2008 - 16:43:37
avatar
Привет приятели....
Трябва да разочаровам всички като кажа че цената била само за труд,останалото си било"тънка" работа и нямало как да се изчисли на м2....
Малките басейни били по скъпи/аз пък не знаех/ и цената на такъв обект с размери 6х3х1,20 м би била струвала около 25000 лв...../малей колко нули братчета/....
Лично аз не виждам за какво ги вземат тия пари ама....на!
Ще питам и други хора,ама вносителите на помпи и т.н. били акватек,а те изобщо не пускали вътък на когото и да било- така че с една дума скъпи са си.....
Като гледам размерите,а и това че няма достъп на машина - би било трудно да кажа кой би се наел със изграждането....сега е лято все пак ,сезон,жътва това онова..... :]

Чест и почитание
Re: Искам да си построя басейн
21-07-2008 - 16:49:34
avatar
Още нещо ето ви малко цени за материали:
- Хидроизолация /надеждна/ - 6,14 лв за м2
- фуга - 4,58 лв за 1м2
- Лепило - 1,83 лв за м2
- стъклокерамика - 13,00 лв за м2/не е онази от 11лв.,ама ..../
- труд за цялостно изграждане на системата за м2 - 18-20 лв. за м2
:]

Чест и почитание
Re: Искам да си построя басейн
21-07-2008 - 18:55:14
пък ти ми викаш 10-15 са мн smiling smiley
25 бона... си е*ало мамата smiling smiley
това са много пари за една локва тъи да се каже... smiling smiley
дет викаш за кво толкоз не моем си обясним..
явно искат да забогатяват от 1 път smiling smiley
може би ако се прибегне до варианта деистваи сам... ще се намали малко разхода...
Re: Искам да си построя басейн
21-07-2008 - 19:40:07
avatar
Доста ще си икономисаш ако правилно ме разбираш.....
Дай и аз ще помагам ако трябва.... :]

Чест и почитание
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход