Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Искам да си построя басейн

Публикувано от gogopi4 
Re: Искам да си построя басейн
15-07-2008 - 13:11:26
Много прилични цени дават в carrefour. А и нещата изглеждат доста добри на снимките. Не знам, ако и в действителност са качествени определено си заслужава.
Re: Искам да си построя басейн
15-07-2008 - 14:31:29
Ами един такъв басейн стои на вилата на едни приятели и се ползва вече втора година. Не съм чул за някакъв проблем. На всичкото отгоре като са го купували, промоцията е била да го плащат разсрочено 12 месеца. smiling smiley Не изглежда като басейните по филмите, но децата доста се забавляват в него.
Re: Искам да си построя басейн
15-07-2008 - 21:45:31
е говорех за басеин с изкоп бетон облицовки и тнт smiling smiley такива и в метро има дет са вика.. smiling smiley
общо взето сам бос по темата затова зададох предния си пост smiling smiley тези надземните сглобяеми ли са не знам.. но не ме вълнуват особено макар че този тип дървен изглежда добре.
Re: Искам да си построя басейн
15-07-2008 - 21:53:49
Не ми се чете целия диалог, но предлагат ли се басейни с бетонирано дъно, ламаринени стени и "лайнинг"(нещо като специялно мушамяно покритие имитиращо фаянсови плочки в най различни десени) отгоре???Бърз и не много скъп вариянт.
Re: Искам да си построя басейн
16-07-2008 - 07:35:13
avatar
:} :} :} :} :} :} :} :} :} :] :] :] :] smoking smiley smoking smiley smoking smiley smoking smiley

Чест и почитание
Re: Искам да си построя басейн
16-07-2008 - 17:19:29
gogol наи вече твоето мнение чаках от въпроса ми на 6та страница.
доколкото видях и четах строили сте доста басеини...
Re: Искам да си построя басейн
16-07-2008 - 18:13:20
avatar
Наскоро направих един в един хотел и стана добре....
Най читаво става да си изкопаете една дупчица и да залеете бетон Б20 задължително водоплътен или:
- 1м3 - Б20 - 127 лв с ДДС без транспорт
- Добавка за водоплътност - 1,00 лв. за 1 м3 бетон
- Изолация аквамат флекс - 7,16 лв . за 1м2
- Лепило АК 22 бяло - 2,45 лв за 1м2
- Фуга Мултифил Смалто - 4,8 лв за 1м2
Приблизително за труд 22 лв за м2 система без материали....
Остава да получите оферта за всички останали помпи ,преливници ит.н.
Но в никакъв случай не струва 10000 лв. всичко това.....
Е то зависи и от размерите ,но вие си преценете кое е по добре за вас...
Кажете от къде сте и ще ви препоръчам фирма ако мога....


:]

Чест и почитание
Re: Искам да си построя басейн
16-07-2008 - 18:14:17
avatar
Забравих да спомена ,че трябва и да използвате отстъпка,но за това ако се договорим....за материалите


Чест и почитание
Re: Искам да си построя басейн
16-07-2008 - 22:13:45
avatar
В една друга тема подробно описах дейностите. Ако потърсите с търсачката - може и да изскочи нещо...
Re: Искам да си построя басейн
16-07-2008 - 23:19:59
ами размерите са да кажем 30-40 квадрата smiling smiley някаква краина цена горе долу ? или е доста относително да се каже smiling smiley доколкот изчетох темата едно 15-20 хиляди не мърдат smiling smiley
то само изкопа на 30тина квадрата струва маика си и баща си smiling smiley поне така предполагам... smiling smiley
инак като спомена дупка... наскоро умувахме и стигнахме до заключението че няма от каде да влезе машина която да направи изкопа... трябва на ръка grinning smiley grinning smiley което си е чисто самоубииство предвид че сме 2ма човека... smiling smiley
инак сам от селце на няколко км от варна smiling smiley



Редактиран 3 път(и).Последна редакция на 2008-07-16 23:26 от kalinski.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход