Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Гаражни секционни врати

Публикувано от magea 
ino
Re: Гаражни секционни врати
29-09-2012 - 13:15:50
Здравейте,
Някой ще продължи ли темата?
Много ми стана интересна идеята за дървена гаражна секционна врата.
Има ли вече някакъв резултат - сполучлив или не - пишете, за да знаем дали става нещо или да не се мъчим.
Благодаря
Re: Гаражни секционни врати
29-09-2012 - 15:36:05
Виждал съм дървени врари, соят добре, но си искат ежегодна подръжка.

„Бъди възторжен идеалист, честен до самопожертване, смел до безумство,
влюбен в България до фанатизъм!”
Полковник Борис Дрангов
Re: Гаражни секционни врати
12-10-2012 - 15:49:50
Летоска едни пишман майстори орезилиха една чудна врата която бях закарал от тук. Били монтирали по не знам си колко врати на седмица, опит голям. Но на съсипаха я. Завчера видях голяма промоция в един тукашен магазин и се изкуших да си взема нова. В София подобни ми предлагаха по над 1500 лв. - тази я взех точно за 310 долара с всички такси и доставка на адреса. Обясниха ми, че монтажа е елементарен тип "направи си сам", като за американци. Чудя се как онези опитни синковци орезилиха работата. Тази ще си я монтирам сам.

Хайде със здраве,

„Бъди възторжен идеалист, честен до самопожертване, смел до безумство,
влюбен в България до фанатизъм!”
Полковник Борис Дрангов
Re: Гаражни секционни врати
12-10-2012 - 21:56:10
ino ..от какъв зор е тоя зор, да си усложниш живота с използването на дървесина,точно на това място?
Ако дървото беше най-добрия и доказал се материал за гаражни врати,всичките от дърво щяха да се правят...
Re: Гаражни секционни врати
08-01-2015 - 12:12:36
Виждал съм гаражни врати от дърво и те не изглеждат никак лошо. Дори са едни от най-луксозните. Ето тук има пример за такава дървена гаражна врата и смятам, че е много красива. [stroitelni.bg]



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2015-01-08 12:13 от limonov.
Re: Гаражни секционни врати
11-01-2015 - 14:08:44
avatar
Quote
Geto

По-напред Ви помолих да споделите снимка на посочената врата. Да разкажете какво представлява, с какво натоварване е, какъв е моторът. От колко време ползвате вратата...

Мисля, че може да бъде полезно за много хора.
Благодаря предварително отново.
Един мой роднина е в бизнеса с врати всекакви, включая и гаражни. Като видях цените щях да падна: 1000, 2000 ..... лв. Луда работа, моята струва точно 150 лв. плюс 150 мотор. България все още е златна мина, ще взема да стана един вносител на врати. А за прахосмукачките да не говорим там печалбата ще е поне 300%. И да се чудищ как не се е намерил български предприемач да ги прави, то си е елементарна работа. Ама така е и с компиро, и с доматето и още и още:cry:

[avisbild.com]
Re: Гаражни секционни врати
29-04-2015 - 15:47:58
Здравейте бих ви препоръчала да се обърнете към Секдоор те разбират и ще ти помогнат с проблема.Аз съм много доволна от тях
Re: Гаражни секционни врати
15-04-2019 - 18:42:59
Секционните врати от дърво за луксозно испълнение. В развитите западни държави се предлагат дървени секционни врати предлагат неограничени възможности за дизайн и свободен избор на цветове. Независимо дали е гладка повърхност, с касети или в различни варианти на кофраж, със стилно фрезоване, приложения и остъкляване.
Дървесината придава топлина и подчертава естествения характер на дома ви. Вратите трябва да са фабрично защитени с екологично безцветен импрегниращ разтвор срещу гъбични атаки, гниене и дървесни вредители.

ролкови врати за гараж
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход