Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Тапети за баня

Публикувано от Iv_dhl 
Re: Тапети за баня
06-01-2007 - 04:31:39
Zdravei, Filmatoplo tai kato shte pravia bania v blizost do Burgas bihte li mi kazali ot kade kupihte vsichkite nesha za baniata. Vsichko beshe v edin magazin li? A prevoza ot kade go namerihte. Az jiveja dosta daleche ot Burgas ne poznavam nikoi tam i se nujdaj ot maistor da mi napravi baniata. Blagodaria za vsiaka informazia kojato moje da mi dadete.
Re: Тапети за баня
06-01-2007 - 13:15:18
Аз ги купих , въпреки чее реклама от Санита идеал . Превоза беше от тях . Има и др фирми като АСМ- Ангел Ясен Янев и фирма Качика , Деплан и др .За майстори без да сте им видели работата не се хващайте в никакъв случай , и пари след свършена работа . Моя майстор е местен човек но нее мобилен да работи извън града ни . Той е от този тип тертиплии - дасе пребере на обят в тях женаму дае сложила ракийката 50-60 гр . салатка 1-2 ро . Бързата работа срам за майстора .
Re: Тапети за баня
09-01-2007 - 07:06:59
Blagodaria na Filmatoplo za informaziata da se nadiavam che sthe nameria i az maistor kato opisania po gore. I edin posleden vapros: kolko vreme otne praveneto na baniata?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход