Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

купих терена,а сега накъде? :-)

Публикувано от outlander 
Re: купих терена,а сега накъде? :-)
22-01-2009 - 10:04:25
avatar
clap: clap: *ok* *ok* *beer* *beer*

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Re: купих терена,а сега накъде? :-)
22-01-2009 - 10:49:37
E MAGEA честито, моите искрени поздравления... Дай боже всекиму.
Не си загубила особено от форума, освен в тази рубрика другите станаха като 24 часа... Интереси, интереси... Тук поне обменяме опит и още сме си полезни един другиму, поне аз така си мисля..
Почна ли да намираш вече кусури?
Re: купих терена,а сега накъде? :-)
22-01-2009 - 11:04:01
Браво! И много щастие в новата КЪЩА!
Re: купих терена,а сега накъде? :-)
22-01-2009 - 11:26:33
Мога да ви продам финландска къща 160 кв.м. на два етажа -с термоизолации... директен внос, както и да ви посоча майстор който ще я демонтира и след това ще я монтира при вас. Къщата е дървена, но няма нищо общо с предлаганите в България къщи /"бунгала", имам всички проекти, ще ви е необходимо разрешение за строеж и след монтажа за ползване, но тъй като имам всичката документация, включително и разрешение за строеж и ползаване но на моя парцел, смятам че няма да имате никакви проблеми. До 2 месеца ще можете да се нанесете.
Ако ви интересува -обадете се. Цената е 50000 евро без демонтаж и монтаж.
0893475470
IP
Re: купих терена,а сега накъде? :-)
22-01-2009 - 11:29:44
Честито Mаgea!!!

Много щастие и вълнуващи мигове в новата къща!
Много липсваше всъхновението ти тук.
Re: купих терена,а сега накъде? :-)
22-01-2009 - 11:52:56
avatar
magea,
Много щастие и радост в новата къща!
Re: купих терена,а сега накъде? :-)
23-01-2009 - 17:36:59
Честито Магеа *ok*

Тъй като и на мен ми предстоят довършителни работи по къщата ще се радвам да споделиш дали си доволна от монтажа и самото парно котле/ надявам се вече да имаш наблюдения/, дограмата/на кой производител се спря, монтажа../, топлоизолацията итн
Успех на всичики *write*
tio
Re: купих терена,а сега накъде? :-)
23-01-2009 - 18:37:52
bravo magea, *ok*
Re: купих терена,а сега накъде? :-)
23-01-2009 - 18:40:54
beni2, beni2....много мъка има по тоя свят...Ако слуховете за буквално сриващи се цени в строителството са факт...къде ще го намериш тоя,дето да ти даде 50 хил Е за дървена къща,та била тя и Финландска...
Re: купих терена,а сега накъде? :-)
25-01-2009 - 01:04:26
От: Geto
Към: Dain
Дата: 01/21/09 12:16AM

Здравей Дайн,
Поздравления за добре свършената работа!
Аз до 1-2 месеца ще започвам с грубият строеж и си мислех за изолация както ти си направил: стеропор от вън и вата с гипс картон от вътре. Би ли ми казал нещо за вътрешната изолация как по-точно си я изпълнил и колко ти излезе (материали) на квадрат заедно с картона? Също, правил ли си скара за ватата и г.картона или нещо друго? Изобщо какви материали си използвал?

Ако намериш за добре може да ми отговориш направо в темата, че и др. да се възползват от опитът ти.

Благодаря ти предварително.

Гето ,скара от профили ЦД и УД за стени и тавани, вата(минерална) и гипскартон. Материали на цени от склада на Ангро ,собствен превоз .Грубо 10лв на м2.Изработката си е от мен .
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход