Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Външна хидроизолация

Публикувано от frsk 
Re: Външна хидроизолация
04-10-2006 - 09:59:56
Калинке, оценявам желанието за помощ, но обясних вече, че прозореца е алуминиева дограма, сложен на място за мансарден/покривен прозорец/. Тъй като обикновената дограма има стъклопакет, който се поставя в дограмата, а отвън е с една черна изолираща лента и поради факта, че не е предназначен за директно излагане на дъжд, а за монтиране във вертикално положение на сградите, водата прониква през именно тези оплътнения.

Освен това едно допълнение - всяко нещо има нужда от подръжка. Така че не съм легнал на тая кълка, че ще е вечно. Пределно ясно ми е, че след няколко години ще се наложи да го подновя. Ще го подновя.
Дотогава може и да съм сложил мансарден прозорец.

А колкото до химията - хората в "белите" държави строят басейни на покривите на сградите, без това да създава дискомфорт на тези отдолу.
Не отричам качествата на ламарината, но не винаги е подходяща за прилагане.
Re: Външна хидроизолация
05-10-2006 - 18:00:20
ОК! Прав си.
Като каза за басейните, се сетих нещо, което ме разсмя до сълзи:
Показаха ми басейн (в двора), дето като го напълнили с 20 м3 вода не протекъл, а се сцепил през средата и собственикът се възмущаваше как никой не му казал, че трябва яко армировка, пък дал нам колко хиляди за водонепропускливи мазила.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход