Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Препоръки строителна фирма за еднофамилна къща гр. Варна

Публикувано от rali+ 
Препоръки строителна фирма за еднофамилна къща гр. Варна
14-02-2018 - 12:24:16
Здравейте,

Моля за препоръки на строителни фирми, занимаващи се с еднофамилни къщи в района на град Варна. Който има опит в изграждането на подобни обекти, моля да сподели мнение за коректни и качествено работещи фирми. Към момента са ми препоръчали фирма Мони Естейт, която има няколко къщи в село Орешак.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2018-02-14 12:25 от rali+.
Re: Препоръки строителна фирма за еднофамилна къща гр. Варна
14-02-2018 - 19:30:59
avatar
*write**huh**book*

Чест и почитание
Re: Препоръки строителна фирма за еднофамилна къща гр. Варна
16-04-2018 - 16:28:13
Здравейте,
Ако все още не сте си намерили фирма ще Ви предложа "Еврострой Стойчев" ЕООД. Фирмата е коректна и доста добре работи. В момента строят няколко къщи едната, от която е Сглобяема къща. Може да им се обадите на тел. 0887 33 78 98. Лично ще се срещнат с вас, ще ви направят и оглед, за които не се заплаща. Работят в срок и няма да ви подведат, защото се сключва договор и стриктно се спазва. Дано съм била полезна smiling smiley
Re: Препоръки строителна фирма за еднофамилна къща гр. Варна
19-04-2018 - 20:09:01
avatar
Кажете точно какво искате - може и да стане вашата работа...

Чест и почитание
Re: Препоръки строителна фирма за еднофамилна къща гр. Варна
04-10-2018 - 13:12:14
Здравейте, и от мен.
До два месеца трябва да съм получил разрешение за строеж. Обекта е във Варна. Къща на два етажа без изба.
Моля, за препоръки на съвестни фирми или бригади



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2018-10-04 13:13 от stan_83.
Re: Препоръки строителна фирма за еднофамилна къща гр. Варна
05-10-2018 - 08:54:41
Стройте още малко с "бригади" и на стопански начин. Скоро ще влезе изискването за строеж само с лицензирана фирма.
"Съвестна" фирма е тази, която има всички необходими неща за извършване на строителни дейности, плаща застраховки, има квалифициран персонал, плаща си данъците и осигуровките.
Всичко останало е измамническа измет, която не плаща нищо, и срива цените в строителството.
Затова "съвестните фирми" биха ви искали примерно 50000 лв., а "сивата" фирма би ви искала 35000.
Re: Препоръки строителна фирма за еднофамилна къща гр. Варна
11-10-2018 - 19:50:04
avatar
*rose**bow**ok*

Чест и почитание
Re: Препоръки строителна фирма за еднофамилна къща гр. Варна
17-12-2018 - 04:47:51
Thanks for sharing, nice post! Post really provice useful information! http://anthaison.vn/sp/may-dua-vong-tu-dong-ts/
Re: Препоръки строителна фирма за еднофамилна къща гр. Варна
25-12-2018 - 10:11:05
Честито Рождество Христово!

И на нас ни предстои строеж на еднофамилна къща, 160 кв.м. Разпределени на два етажа без изба във Варна. Може ли да ми препоръчате строителни фирми. Имам вече една оферта, но бих искала да се срещна и с още няколко фирми.

Весели празници !

Благодаря Ви предварително
Re: Препоръки строителна фирма за еднофамилна къща гр. Варна
10-02-2019 - 16:53:18
Здравейте,
И на мен ми предстои строеж на две къщи близнаци монолитно строителство във Варна.РЗП 160кв.м всяка,на два етажа по 80кв.м с прав покрив.Търся фирма за грубия строеж.Очаквам всички документи да бъдат готови началото на лятото.Благодаря ви предварително.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход