Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Мухъл !!!!

Публикувано от kostadin8912 
Мухъл !!!!
27-11-2017 - 14:49:13
Здравейте !!!
Моля за съвет.
Преди 2 месеца се нанесох в ново жилище . Има външна изолация от 6-7 см стиреопор вътре има лепен гипсокарнот по стените Вчера видях че на перваза боята е почнала да се люпи и има мухал в\у гипсокартона.
Какво да правя взех някво пръскало против мухъл ама не пише за какви повърхности . И друго си мислех , дали лятото не трябва да сменя на мястото гипсокартона , а и под самия гипсокартон , дали и там няма мухал ? Аз си мисля да го напръскам с препарата против мухал и даго боядисам или да сложа PVC превази.
Според вас какво е най- добре да направа ?






Редактиран 5 път(и).Последна редакция на 2017-11-27 15:15 от kostadin8912.
Re: Мухъл !!!!
29-11-2017 - 19:24:04
avatar
PVC превази.

Чест и почитание
Re: Мухъл !!!!
24-02-2018 - 10:56:04
Ох този мухал... Няма отърване от него докато не се отоплява стаята. Външна, изолациа, вътрешна изолация, влагоабсорбатори... нищо не помага.

ролкови врати за гараж
Re: Мухъл !!!!
26-04-2018 - 16:54:56
Имам 2 северни стани, страшна влага и много мухъл. Миналото лято сложих на всички отваряеми прозорци Влагорегули(ращи).. клапи Аереко - дано да го написах правилно, отделно боядисах стените с Термошилд. Определено имаше ефект! Тази зима няма нови петна
Re: Мухъл !!!!
12-06-2018 - 16:39:02
И аз имам проблем с мухъла в ъгъла на едната стая. Всяка зима боядисвам със специален латекс разработен уж за целите на НАСА (забравих му името), проветрявам всяка сутрин и вечер по минимум 30 мин. и в началото на отоплителния сезон пак го виждам.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход