Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Ремонт на покрив или чисто нов покрив.

Публикувано от Бай Пешо1 
Re: Ремонт на покрив или чисто нов покрив.
04-04-2017 - 09:53:05
Re: Ремонт на покрив или чисто нов покрив.
02-07-2017 - 14:12:03
И аз да се включа - попаднеш ли на свестни майстори, няма смисъл да се харчиш за нов покрив. Можеш да звъннеш на тези, по принцип са къртачи, но и с покриви се занимават.
Re: Ремонт на покрив или чисто нов покрив.
01-09-2017 - 01:05:58
Здравейте, моля за съвет-да ремонтираме този покрив или да правим нов с плоча. Къщата е строена през 70-те години и през последните 15-тина не е правен ремонт, а за преди това нямам данни. Съжалявам, но нямам снимки отвътре. Мисля, че е гредоред.

[photos.google.com]
[photos.google.com]
[photos.google.com]
[photos.google.com]
имам предвид къщата на тези снимки: [photos.google.com];
[photos.google.com]
[photos.google.com]
[photos.google.com]
[photos.google.com]
[photos.google.com]
Изчетох доста съвети и съм объркан-нацяло сваляне на покрива и бетонна плоча или ремонт в сегашното положение-смяна на греди, керемиди и тн. Къщата е близо до Варна, на 5 км от морето. Също така какви съвети ще ми дадете за дограмите-аз предпочитам дървени. Това може би е за друга тема ама и без това качих снимките тук, така че ако някой има предложения-приемам с отворено сърце. И последно-нямам никакво понятие от строителство, тепърва се обучавам от Google де. Благодаря предварително на всички, които ми дадат какъвто и да е съвет.
Re: Ремонт на покрив или чисто нов покрив.
10-09-2017 - 12:14:26
avatar
снимките не се отварят! ако още искате помощ ще ви бъде оказана...

Чест и почитание
Re: Ремонт на покрив или чисто нов покрив.
10-09-2017 - 20:29:02
[plus.google.com]
Съжалявам, но не успях да кача снимките по начина, описан в началото на темата, затова опитвам този начин, надявам се сега да се отворят. Благодаря на Gogol за отзивчивостта. Ще се радвам да получа съвет и не само от него, ако успеете да отворите снимките. Ако не, пак ще пробвам, приемам предложения. Благодаря предварително на всички.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2017-09-10 20:34 от laik.
Re: Ремонт на покрив или чисто нов покрив.
27-09-2017 - 23:47:25
GOGOL, предварително моля за извинение, но понеже Вие единствен обърнахте внимание на моя въпрос, отново се опитах да кача (неуспешно) снимките на къщата, чийто покрив е за ремонт. Та сега питането ми е може ли да Ви ги изпратя по ел.поща? Не успях да намаля формата им, за да ги кача във форума. Благодаря за вниманието.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2017-09-28 00:05 от laik.
Re: Ремонт на покрив или чисто нов покрив.
30-09-2017 - 18:52:54
avatar
hidro_stil@abv.bg

Чест и почитание
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход