Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Свестни фирми за къртене, чистене и извозване?

Публикувано от dwworkd16 
Свестни фирми за къртене, чистене и извозване?
14-10-2016 - 14:08:24
Досега съм си имал вземане-даване с няколко фирми кърти, чисти и извозва и съм доволен от две. Идеята ми е всеки с подобен на моя опит да сподели някоя свястна такава фирма, защото са кът.
Аз лично съм доволен от две, но на едната й забравих името.
Другата е Тишо Строй.
Re: Свестни фирми за къртене, чистене и извозване?
16-10-2016 - 05:51:50
avatar
Данчо строй- страхотни, отлични, най- добрите за мен. Работливи, културни, отговорни.
Re: Свестни фирми за къртене, чистене и извозване?
19-10-2016 - 13:05:51
И Бригада Груп стават - вече няколко пъти ми извозват отпадъците, и едно къртене им доверих.
Re: Свестни фирми за къртене, чистене и извозване?
24-10-2016 - 14:20:03
Изнамерих визитка и на другата фирма, от която споменах, че съм доволен. Казва се Снежирос, има и сайт.
Re: Свестни фирми за къртене, чистене и извозване?
25-10-2016 - 01:14:00
avatar
Дака Кърт - с едно стъпало пред другите!!!
Re: Свестни фирми за къртене, чистене и извозване?
29-11-2017 - 11:04:27
Здравейте, приятели. Аз ще добавя към списъка и [stroizone.com] Екипът е много добър и вършат работата си перфектно и бързо. Ако ви е необходима така фирма, то спокойно може да се обърнете към тях.
Re: Свестни фирми за къртене, чистене и извозване?
07-02-2018 - 19:22:51
Нека и аз се включа в дискусията. По принцип се занимавам със строително предприемачество в Белгия, но на скоро се наложи да възобновя и дейността си в България, затова се свързах с някои от фирмите, с които сме работили заедно преди време. Някои вече не съществуваха, но тези, от които и преди бях доволен, все още развиват дейността си.

Тези, които мога лично да препоръчам и предлагат пълния набор услуги, от които човек има нужда по време на ремонт или след ремонт са:

https://кърти-чисти-извозва.com
https://kartachi.org
https://superkartachi.com

Възложих им общо 4 обекта едновременно и свършиха работата преди крайния срок. Резултатът беше на европейско ниво. Трябва да призная, че очаквах довършителни дейности или забавяне, защото обемът от работа беше наистина голям, но те се справиха отлично.

Мога да добавя и Спасови Транс (spasovitrans.com), те са специализирани в доставяне на контейнери под наем за извозване на строителни отпадъци. От тях също останах с много добри впечатления.
Re: Свестни фирми за къртене, чистене и извозване?
28-03-2018 - 11:25:30
За основен ремонт на апартамент старо строителство, избрахме услугите на [www.razbiva-sofia.com] Останахме повече от доволни, много коректно и професионално обслужване.
Re: Свестни фирми за къртене, чистене и извозване?
16-04-2018 - 16:36:42
За основен ремонт или изграждане на сгради може да се обърнете към фирма Еврострой Стойчев ЕООД. Фирмата е коректна, стриктно спазва срокове и изпипват нещата тел. 0887 33 78 98 Стойчев. Дано съм била полезна smiling smiley
Re: Свестни фирми за къртене, чистене и извозване?
08-03-2019 - 14:07:49
Преди време правих основен ремонт и познати ми препоръчваха [www.razbiva.com] Останах изключително доволен от момчетата. Изключителни професионалисти, изпълниха си перфектно работата.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход