Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

съвет за газов котел

Публикувано от anetap 
съвет за газов котел
26-09-2016 - 12:53:21
Re: съвет за газов котел
26-09-2016 - 13:16:18
Здравейте, Лазар! Бихте ли ми помогнали при избора на газов котел. Опитвам се да се ориентирам по форумите, но когато се обърна към фирми за изграждане на газовата инсталация се обърквам страшно какъв избор да направя! Апартамент отопляема площ 65 м2, помещения - кухня с преход към усвоена тераса, баня, спалня и хол. Какво е вашето мнение за кондензен газов котел bosch или viessman, колко киловата са подходящи, ако може също да коментираме и вида радиатори. Алуминиеви или панелни.Извинявам се предварително, ако е имало скорошна дискусия по темата Поздрав Ани
Re: съвет за газов котел
08-10-2016 - 07:24:26
Помощ! Имам проблем с пелетно котле CALUX. При опит да се запали дава постоянно err 02.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2016-10-08 07:29 от stariza.
Re: съвет за газов котел
13-10-2016 - 05:56:53
Quote
anetap
Здравейте, Лазар! Бихте ли ми помогнали при избора на газов котел. Опитвам се да се ориентирам по форумите, но когато се обърна към фирми за изграждане на газовата инсталация се обърквам страшно какъв избор да направя! Апартамент отопляема площ 65 м2, помещения - кухня с преход към усвоена тераса, баня, спалня и хол. Какво е вашето мнение за кондензен газов котел bosch или viessman, колко киловата са подходящи, ако може също да коментираме и вида радиатори. Алуминиеви или панелни.Извинявам се предварително, ако е имало скорошна дискусия по темата Поздрав Ани
Здравей Ани,
Бош имат много подходящ котел 2-14кВт за малко жилище като твоето и в момента имат хубави промоционални пакети. Колкото до радиаторите - еднакво добри са едните и другите, само разликата в цената е фрапираща
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход