Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Газобетон - Червена тухла

Публикувано от cmyk 
Газобетон - Червена тухла
01-01-2016 - 22:47:54
Здравейте,

Имам следния странен въпрос:
Понеже планирам покупка на жилище ме интересува дали има лесен начин по време на огледа на жилището да се установи дали дадена стена е изградена от газобетонни тухли или от червени? Ако е възможно метода да не е инвазивен. Ако не може...... sad smiley
Понеже при огледите едва ли винаги собствениците ще са в имота, който се продава. Пък и брокера може да говори едно пък то да се окаже друго.

Благодаря предварително.
Re: Газобетон - Червена тухла
02-01-2016 - 09:27:42
Ми става с почукване. Итонга има специфичен звук, както и тухлата. Няма как да се обясни във форум. Иначе с къртене на една малка дупка най-добре става.
Re: Газобетон - Червена тухла
03-01-2016 - 06:13:53
avatar
А деструктивен метод става ли? Хехе ЧНГ! Разчопли с едно шило, ако пада червена прах е ясно. Или питай комшиите. Те ще знает с какво е строено.
Re: Газобетон - Червена тухла
17-01-2016 - 00:31:10
avatar
тази инспекция по време на огледа на апартаменти с брокер ли искаш да я правиш ?? *write*

вариант 1 - сваляш контакт и гледаш през дупката на кабелите, ако не е пълна с гипс
вариант 2 - сваляш перваз на врата, ако е от новите, които се свалят лесно
вариант 3 - развиваш капачката зад батерията на чешма - около тръбите може да се вижда каква е стената

Rockwall Stone - Изкуствен Камък & Естествена Kрасота

Re: Газобетон - Червена тухла
17-01-2016 - 09:59:59
avatar
....и за какво ви е това цялото упражнение?!

Чест и почитание
Re: Газобетон - Червена тухла
19-01-2016 - 22:13:54
avatar
брейнсторм , гоголе или по нашенски ГЛАВОБЛЪСКАНИЦА

Rockwall Stone - Изкуствен Камък & Естествена Kрасота

Re: Газобетон - Червена тухла
23-01-2016 - 14:09:51
avatar
:]

Чест и почитание
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход