Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Мебели за Баня

Публикувано от silvia.rasheva 
Мебели за Баня
21-03-2015 - 18:09:41
Здравейте малко съм новичка във вашия форум.Казвам се Силвия на 27 години съм,щастливо разведена.Имам син на 3 годинки.След като се разведохме със мъжат ми ,успях да си стъпя на краката и да спечеля и заделя някакви парички.Купих си апартамент в Дианабад и всичко почти ремонтирах,но има нещо с което сама не мога и ми трябва мъжка и компетентна позиция.Става въпрос за банята аз мога да избера външния вид ,но не мога да разбера качествено ли е не е ли качествено ?
Помогнете ми в избора моля ви.Чудя се вече дали да не се обадя на някоя огромна фирма или просто на някоя доказана като Gaudi-ds ? В смисъл знам ,че по-добре да избера нещо качествено отколкото да викна франчайс и да ми разбият новия апартамент после да се чудя какво да правя
Re: Мебели за Баня
02-12-2015 - 16:30:52
Най-добре провери как вървят цените, виж какво ще ти предложат фирмите, провери и на какви цени работят майсторите. Така ще добиеш представа. Най-добре е някой познат да ти препоръча някого.

врати софия интериорни врати входни врати
Re: Мебели за Баня
03-12-2015 - 07:56:07
Quote
silvia.rasheva
Здравейте малко съм новичка във вашия форум.Казвам се Силвия на 27 години съм,щастливо разведена.Имам син на 3 годинки.След като се разведохме със мъжат ми ,успях да си стъпя на краката и да спечеля и заделя някакви парички.Купих си апартамент в Дианабад и всичко почти ремонтирах,но има нещо с което сама не мога и ми трябва мъжка и компетентна позиция.Става въпрос за банята аз мога да избера външния вид ,но не мога да разбера качествено ли е не е ли качествено ?
Помогнете ми в избора моля ви.Чудя се вече дали да не се обадя на някоя огромна фирма или просто на някоя доказана като Gaudi-ds ? В смисъл знам ,че по-добре да избера нещо качествено отколкото да викна франчайс и да ми разбият новия апартамент после да се чудя какво да правя

Силвия, това обява за инфо за баня ли е, или обява за търсене на мъж?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход