Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Груб строеж ......за начинаещи

Публикувано от deltatur 
Re: Груб строеж ......за начинаещи
24-10-2018 - 12:52:45
45000 евро ще ти стигнат и за дов. работи

[stroitel.yolasite.com]

[newhomebg.yolasite.com]
Re: Груб строеж ......за начинаещи
24-10-2018 - 16:20:41
Благодаря отново
Re: Груб строеж ......за начинаещи
06-11-2018 - 13:32:15
И бетона взе да поскъпва чак *tired*

[stroitel.yolasite.com]

[newhomebg.yolasite.com]
Re: Груб строеж ......за начинаещи
05-12-2018 - 19:37:13
както е тръгнало с толкова работа тази година няма да има февруарска промоция:]

[stroitel.yolasite.com]

[newhomebg.yolasite.com]
Re: Груб строеж ......за начинаещи
21-12-2018 - 11:43:14
Re: Груб строеж ......за начинаещи
21-12-2018 - 11:44:00
Re: Груб строеж ......за начинаещи
30-12-2018 - 14:56:49
Re: Груб строеж ......за начинаещи
16-01-2019 - 11:14:27
Здравейте,имам няколко въпроса.Първо да се представя-от Русенският край съм,имам три деца,чакаме четвърто.Живеем на малко пространство и затова решихме,че ще е по-добре да си построим къща.Парцела го имам.Върху него има малка къщичка,която смятаме да съборим.Като се ровя из интернет оставам с впечатлението,че проекта и всички разрешителни ще ми струват минимум 5 хил.лв,ако някой скоро е строил и е вадил документацията,моля да сподели.Къщата искаме да е на два етажа от по ок.70 кв.на етаж.Някаква ориентировъчна цена?Знам,че е много относително,но да приемем,че къщата е съвсем стандартна,правоъгълна,без чупки и т.н.Важно ми е да се ориентирам за цената,защото съпругът ми смята,че ще е много скъпо да си построим къща и все се дърпа,а аз се ядосвам,защото да,сигурно е скъпо,но не може без да е проучил човек и ей така да говори наизуст.
И последно:тука чета ,че има строители,затова сигурно ще сте против сглобяемите къщи,но искам да ви питам и за тях.По-евтино ли излизат от нормалното строителство и заслужават ли си?Благодаря предварително.А и да допълня,че селото е на 30 км от Русе и предполагам ,че при евентуално строителство,това разтояние ще оскъпи доста нещата.
Re: Груб строеж ......за начинаещи
16-01-2019 - 14:00:49
обадете ми се по телефона от сайта ми за пълна информация за да не спамим темата

[stroitel.yolasite.com]

[newhomebg.yolasite.com]
Re: Груб строеж ......за начинаещи
17-01-2019 - 22:13:21
Здравейте, бихте ли ми дали ориентировъчна цена за плоча 240 кв. с ивични основи и 12 бр фундаменти в които се полагат анкерни групи за метална конструкция, всичко на едно ниво на около 50 см. от кота 0 на равен парцел. Заложени са 6,5 куб. подложен бетон 82 куб. Б25 , арматура 3597 кг. Допълнително и изграждане на ВиК и дренаж около плочата. Благодаря!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход