Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Груб строеж ......за начинаещи

Публикувано от deltatur 
Re: Груб строеж ......за начинаещи
05-10-2016 - 15:49:52
Здравейте, иска ми се да си построя един етаж долепен до съществуваща масивна къща. Но си нямам представа от тази дейност и най-вече не знам дали ще се заслужава парите. Въпросът ми е колко ориентировъчно би струвал груб строеж /плоча, основи, стени, кара таван/? Стените предполагам с тухли четворки. Като две от стените ще са плътни без прозорци. Една от стените ще е с врата и два прозореца. А стената която ще е долепена до къщата вече не знам дали и там ще трябва да има тухли защото ще трябва да са свързани двете постройки. Да може да се минава през врата. Размерите на мястото са 5м на 6 м. Една от стените на 5м ще бъде долепена до другата постройка.
И друг въпрос, има ли разлика голяма в цената между масивно строителство и от тези с дърво които ги правят?

Извинявам, че подхождам лаически, но в днешно време да нямаш вяра на никой. И затова разпитвам и сега ще трябва да ставам и строителsmiling smiley Заради майсторите на коли станах и автомонтьор smiling smiley Заради докторите си станах сам на себе си лекар smiling smiley

Благодаря на отзовалите се!
Re: Груб строеж ......за начинаещи
11-10-2016 - 21:19:51
Само не разбирам как нямаш доверие на никой а същевременно питаш buysell
Re: Груб строеж ......за начинаещи
12-10-2016 - 09:59:04
Доверие никому, всичко се проверява smiling smiley Мисълта ми, е че трябва да проверявам всичко преди да възложа на някой да прави нещо. Затова съм тук за да се информирам. Защото нали знаеш, че докато има телета ще има и касапи. Знам ли ги дали ще ме прецакат с нещо. В бг като видят, че някой не разбира и му сипват с големия черпак. Затова е цялото това упражнение. Да не мислиш, че ми се занимава да уча всяка една материя , с която се сблъсквам.
Поздрави!
Re: Груб строеж ......за начинаещи
12-10-2016 - 19:45:15
8000 лв ще ти струва това упражнение ако ме слушаш какво ти казвам ама ще трябва да ми се довериш а това не знам как ще гонаправиш:]
Re: Груб строеж ......за начинаещи
16-10-2016 - 15:44:03
За Бога хора, проектиране с кадърни конструктори, направо ми е болно като гледам как оскъпяват обектите ви с десетки хиляди левове
Re: Груб строеж ......за начинаещи
29-10-2016 - 18:54:32
Да се чете проектирайте извинете
Re: Груб строеж ......за начинаещи
03-11-2016 - 16:07:37
Re: Груб строеж ......за начинаещи
16-11-2016 - 20:03:43
Зимата дойде а края на работата не се вижда*huh*
Re: Груб строеж ......за начинаещи
25-11-2016 - 20:35:43
Промоция за изпълнение на обекти груб строеж през месеците януари и февруари 20 %.*ok*
Re: Груб строеж ......за начинаещи
29-11-2016 - 20:53:44
buysell понеже сме малка държава разпитай познати да ти препоръчат фирма и след това задължително да ти покажат техни обекти , колкото до проектантите тук вече са написали хората горе - долу цени не се притеснявай да си говориш и с проектантите за пари !

www.valeoinvest.com / строителство, проектиране, енергийна ефективност
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход