Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

строеж на къща

Публикувано от seko44 
строеж на къща
12-01-2014 - 14:41:45
Здравейте. Знаете ли някой добър и надежден архитект във Велико Търново. Искам да строя къща,и не знам какви са цените за планове към днешна дата. Четох, питах.но всеки пише различни цени.за грубия строеж също се интересувам.ако някой ми помогне с цени и информация ще му бъда много благодарен.
Re: строеж на къща
13-01-2014 - 11:38:01
Здравей,
Аз вече приключих с проектирането и наскоро взех разрешителното.На мен проектирането ми струваше 25лв / м2, като това включва всички части.Разбира се таксите към община,Енерго и ВИК са отделно.Цена за груб строеж никой няма да ти даде просто така ( казвам го от опит ).Не забравяй да поискаш от проектанта и КСС, въпреки че се заплаща допълнително ( на мен ми струваше 180лв ), защото после ще ти бъде много необходимо при анализ на офертите от изпълнителите.
И не на последно място - въоражи се с търпение,пари и здрави нерви.
Успех smiling smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2014-01-13 11:59 от ERRE.
Re: строеж на къща
17-01-2014 - 01:54:07
Благодаря ти. Надявам се да открия правилния архитект. А след това ще се ходи по мъките. *ok*
Re: строеж на къща
20-01-2014 - 11:25:59
Явно няма хора от нашия край които да са доволни от услугите на някои архитект. Щом не пишете .*sos*
Re: строеж на къща
25-01-2014 - 08:46:14
Ако все още е актуално, мога да помогна. Строил съм и работил в Търново.
П.С. Грубия строеж е най-малката мъка(финансова). След това започват големите мъки....
Re: строеж на къща
25-01-2014 - 23:51:43
Здрасти. Всичко е актуално. Съветите са по ценни от всичко. И какви са те......
Re: строеж на къща
26-01-2014 - 22:14:22
пиши си конкретните въпроси на и-мейла. Там ще ти отговоря подробно.
rosen.bilchev@abv.bg
Re: строеж на къща
28-01-2014 - 14:18:11
Драги Росене, аз вече съм построил и отговорите които търси колегата не ме интересуват лично, но скритата кореспонденция по ЛС и и-мейли е егоистична. Нали тук е форум където е място за взаимопомощ, а не само за реклама. Във форума има професионалисти които дават публично добри съвети и това ги издига в очите на търсещите помощ. Би било полезно и за теб.

Секо, архитект най-добре търси сред познати и приятели. Търси препоръки, а не самореклама.
Аз в София платих 12 лв.
Успех

„Бъди възторжен идеалист, честен до самопожертване, смел до безумство,
влюбен в България до фанатизъм!”
Полковник Борис Дрангов
Re: строеж на къща
28-01-2014 - 22:54:44
Е какъв ти е проблема тогава?
Стой си в построеното, и ако можеш, помогни на човека. Ако не-трай си.Аз съм егоист, някои са меки китки, други са умни, други са прости-право на избор.
Ако човека иска, ще се свърже с мен, ако не-здраве.
Re: строеж на къща
29-01-2014 - 19:33:17
Защо без нужда се силиш да си неучтив? Всяка една дискуся може да бъде полезна не само за питащият но и за по-голяма аудитория. Желая ти успех.

„Бъди възторжен идеалист, честен до самопожертване, смел до безумство,
влюбен в България до фанатизъм!”
Полковник Борис Дрангов
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход