Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Ремонт на покриви

Публикувано от Velko-Injenera 
Re: Ремонт на покриви
29-07-2013 - 10:16:47
avatar
Не виждам начина цената да е 22 лв за 1 м2?!Не виждам и начина как ще извършиш манипулациите без грунд - не лъжем когато правим нещо -нали,водещо е качеството и принципа на старите дюлгери - все пак правим покрив?Ако застъпките не представляват проблем за вас,то при мен са от значение.Никой не знае фактическото състояние на покрива,за да дава цени без да е видял всичко на място,а колегата визира точно това - цената е твърда!Без да почистим - знаем какво става - нали,или гушваме кинтите и кой от къде е?!Относно качването - ако лепиш 100 м2 или 5000 м2 как няма да заложиш цена - хората без пари ли ще ги мъчиш едното топче средно е по 40 кг - ха направи ти 10 курса от кота 0 до покрива/или твоите носят по две топчета?!Аз не съм от хората които ще си мъчат монтажниците...А вие?!Ако ми направите покрив от 100м2 за един ден с всичко включено в цената и по всички правила познати в строителството /грунд,два пласта и почистване/ то залагате на много хора - как им плащате,а и аз лично няма да повярвам?!
Ама то си е за ваша сметка - изглежда имате монтажници бол,щом при тия мъки не бягат,ами стоят при вас!Бързите 100 лв /в случая визирате 600-700лв/не водят до нищо добро!Осигурявате ли си работниците?Аз лично не вярвам....
Не вярвам също ,че и топчетата сами се докарват до обекта,газта сигурно и тя сама ходи?!Не виждам защо не залагате сума и за скрити разходи,два валяка само няма за ви помогнат - с голи ръце ли работите,инструменти няма ли да ви трябват,сума за да покрива различните консумативи като овехтяване и т.н. защо не залагате?Как ще продължите развитие в същия дух?Няма да си губя времето в напразно преливане от пусто в празно - продължавайте в същия дух,резултатите ви ще са налице........
Хубава седмица!

Чест и почитание



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2013-07-29 10:59 от gogol.
Re: Ремонт на покриви
29-07-2013 - 17:37:01
мерси за седмицата отпускарска е, ако плащаш отделно на майстор за качване на топчета,на майстор за качване на газ,на друг да лепи,и др. и др.те разбирам ти си един предприемач,които не работи и иска печалба на 100% и дано да продължаваш така и да печелиш,няма да те отварям как ми работят и на какви договори са.
Недей да спамиме темата на пича.Качил е цени работи на тях и му е изгодно.Стига с тези лоши помисли за всеки,България е държава,която всеки си прави каквото си пожелае, Затова като видим някои с ниска цена нека си затворим очите и да продължим напред защото това не е ниска цена има и мн.по ниски то тази. Ако още не си на морето ти го пожелавам скоро.
Re: Ремонт на покриви
29-07-2013 - 18:32:12
avatar
*drunk**ok*

Чест и почитание
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход