Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Хидроизолация!

Публикувано от gogol 
Re: Хидроизолация!
19-08-2013 - 08:54:19
avatar
А защо се замисляте изобщо....?Сега е сухо,а когато почнат дъждовете?Снеготопенето? Въпросът е какво да се заложи ,а не дали да се заложиАко желаете проблеми - то не залагайте изобщо на изолации - въпросът е твърде личен,щом става въпрос за пари...Но правилното действие технологично е - и полагане на пластификатор в бетона и изолация....
Така като гледам не си и помисляте да слагате топлоизолация?
Продължавайте смело напред - наесен ще се чуваме редовно....
За съжаление не за добро....:cry:

Чест и почитание
Re: Хидроизолация!
07-09-2013 - 00:11:11
Препоръчайте нещо което да намажа профилактично върху бетоновите пътеки. Искам да ги запечатам преди зимата, за да не се отворят/ разширят шуплите. Засега съм се спрял на това
[www.tashev-galving.com]

или това
[www.novostroy.com]
и какво стана със фло, да не го отвлече строителното лоби след като заплаши да издаде тайната на евтиното и екологично решение за хидроизолация?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2013-09-07 00:20 от Gerald.
Re: Хидроизолация!
12-09-2013 - 17:47:42
avatar
PS 20 на Изомат ще ти стигне за същата квадратура,ще работи по добре и ще си доволен.Уви ще е временно - за около 2-3 години,но няма как....
Има го в Практикер!
Успех

Чест и почитание
Re: Хидроизолация!
30-01-2024 - 10:07:53
Здравейте! Смятам да покрия покрива на селска къща с метални керемиди.
Покривът е студен и не е обитаем. Имам спешна нужда от хидроизолация и смяна на покрив. Искам да положа смарт мембрана Elastikoroll на покрива, а след това нови керемиди. какво още трябва да се случи и какви са стъпките ми? Благодаря ти!
Re: Хидроизолация!
30-01-2024 - 16:51:05
avatar
Привет! Изцяло седя зад мнението да Не използвате метална керемида. Няма уют, здравина, приложимост при обитаема къща на село... Обезшумяването е голям проблем, стоплянето на помещението също...Натягането на ЕПДМ шайбите става на всеки 2 години - как и защо е друг въпрос...
Заложете на стандартното - мисля
е няма да сбъркате

Чест и почитание
Re: Хидроизолация!
08-02-2024 - 09:53:15
Благодаря за вашия отговор. Съгласен съм с теб.
Какви алтернативи на металните керемиди можете да ми препоръчате?
Чувал съм, че има материали като композитни керемиди, керамични керемиди и асфалтови керемиди.
например това: [globy.com]
Какво мислите за това? Или може би има други материали, които си заслужава да бъдат разгледани? Ще се радвам на съвета ви.
Re: Хидроизолация!
08-02-2024 - 11:26:30
avatar
Заложени на керамична керемида,излизат като бюджет също както и бит умните.Тежестта е около 45кг за м2 и не е кой знае какъв проблем.Цените за покрив към момента са около 240 лв с материалите

Чест и почитание
Re: Хидроизолация!
09-02-2024 - 08:30:23
много ви благодаря за съвета!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход