Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Даваите препоръки за строителни фирми от Пловдив
08-05-2012 - 23:38:13
Помагаите,ще започвам да строя и ми трябва читава фирма или бригада за Пловдив.Става въпрос за две къщи по 140 м2 РЗП. Имам изкарани всички разрешителни за стоеж.Които има добри отзиви за фирми в региона да дава кординати.Съфорумците които се занимават със строителство и имат интерес също да дават оферти.
Re: Даваите препоръки за строителни фирми от Пловдив
21-05-2012 - 14:47:52
С интерес ще следя темата, защото до момента не знам да има сериозна фирма за малки строежи от този тип. Единственото спасение до сега е сериозен технически ръководител, който знае за какво става въпрос и си има бригади под ръка, които изпълняват сторежа по неговите нареждания. Големите и сериозни фирми за съжаление не си губят времето с такива малки строежи, защото им е силно икономически неизгодно.

www.multiterm.org онлайн магазин камини на пелети
Re: Даваите препоръки за строителни фирми от Пловдив
29-05-2012 - 19:30:12
Аз като архитект съм работила с много фирми.За вашия строеж ми се струва,че най-подходящи ще са "Камис 2002"ООД, "Акрабов"ООД ,"Саграда"ООД от Пловдив и "Пимо-СВ"ООД от Пазарджик.Прегледайте и регистъра на КСБ-Пловдив.Успехи.
Re: Даваите препоръки за строителни фирми от Пловдив
08-06-2012 - 13:21:33
Аз лично мога да помогна пряко с оферта и изпълнение на електро, слаботокови, мълниезащитни и заземителни инсталации, а косвенно с доста други звена, като мога да Ви разведа по вече изградени обекти , за да придобиете представа за нивото на извършваните услуги от нас, най общо казано
Също така мога да Ви създам контакт с много добра архитектска фирма, която да Ви построи къщите и наред с това да мениджва целия процес пряко и със сериозни критерии и то до последно ниво - мебели и обзавеждане! Става дума за "Аспект Инженеринг"

ако имате интерес ще се радвам да помогна !

smiling smiley

ПОздрави



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-06-08 13:25 от elpigroup.
Re: Даваите препоръки за строителни фирми от Пловдив
08-06-2012 - 13:55:21
avatar
Ще мога да ви помагам чисто ценово - имаме склад в Пловдив и ако ви трябват добри цени просто ми напишете за да ви оферирам....

Чест и почитание
Re: Даваите препоръки за строителни фирми от Пловдив
31-07-2012 - 22:35:01
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход