Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Цена на изработка на локално парно

Публикувано от камелия 
Цена на изработка на локално парно
18-04-2012 - 20:39:38
avatar
Имам проект, имам списък на материалите, необходими за изработването, имам пробити и 99% от дупките в къщата.
Трябва ми човек, който да изпълни системата.
Как се изчислява труда- на точка ли и ако е така, колко максимално биха ми калкулирали?
Помагайте, че след няма и месец, трябва да съм наясно, за да наема майстори.smiling smiley
Re: Цена на изработка на локално парно
18-04-2012 - 22:58:29
А как се калкулира цената на жилище - на квадрат ли, според града и региона ли, или според клиента?spinning smiley sticking its tongue out
Re: Цена на изработка на локално парно
18-04-2012 - 23:41:17
avatar
Мани го тоя Ками, явно не е професионалист , чакай следващия. Ако не се намери такъв във форума пиши ми. Аз знам поне двама.
Re: Цена на изработка на локално парно
19-04-2012 - 07:31:59
Гаранцията кой ще я дава - проектанта или майстора *angel*
Re: Цена на изработка на локално парно
19-04-2012 - 10:42:56
avatar
Quote
LazarG
А как се калкулира цената на жилище - на квадрат ли, според града и региона ли, или според клиента?spinning smiley sticking its tongue out

А, как се калкулира цената на глупака?
Четеш му тъпотиите и му се подиграваш от сърце!:]

Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!

За прост човек и силен вятър, прегради няма ...
Re: Цена на изработка на локално парно
19-04-2012 - 10:44:47
avatar
Quote
чаро
Гаранцията кой ще я дава - проектанта или майстора *angel*

Какви мъже сте се събрали в тоя форум?
Един въпрос- ясен и точен зададох, а се съсипахте да се правите на интересни, без нищо съществено да кажете.
Re: Цена на изработка на локално парно
19-04-2012 - 17:36:45
Quote
камелия

Един въпрос- ясен и точен зададох, а се съсипахте да се правите на интересни, без нищо съществено да кажете.

Жени!
Къде видя точен и ясен въпрос?
Подовото отопление отопление ли е? То на точка ли се смята? Конвектора и панелния радиатор еднакво ли се монтират като лирата и алуминиевия? Медните тръби с поялника за полипропилен ли ги запояват пусти майстори-мъже или с клещите за пресфитинги?
Айде, успех с ясните и точни неща !
*drink1*
Re: Цена на изработка на локално парно
19-04-2012 - 20:01:08
Всеки работодател си заслужава майсторите. Народът не случайно е казал - "Хитрата сврака - с двата крака...". Успех и от мен smoking smiley
Re: Цена на изработка на локално парно
19-04-2012 - 21:21:41
avatar
Quote
чаро


Жени!
Къде видя точен и ясен въпрос?
Подовото отопление отопление ли е? То на точка ли се смята? Конвектора и панелния радиатор еднакво ли се монтират като лирата и алуминиевия? Медните тръби с поялника за полипропилен ли ги запояват пусти майстори-мъже или с клещите за пресфитинги?
Айде, успех с ясните и точни неща !
*drink1*

Локалното парно, досега не съм срещала някой, преди теб, да нарича " подово отопление".
Явно, за теб е въпрос с повишена трудност- хем да е локално парно, хем да се плаща на точка?!eye popping smiley
Вместо да се пъчиш с термини като " пресфитинги", можеше от висотата на положението си да ми зададеш уточняващи въпроси- ако наистина разбираш и ако наистина можеш да помогнеш.
Защото, за твоя изненада, темата е раздел за взаимопомощ.
Re: Цена на изработка на локално парно
19-04-2012 - 21:26:17
avatar
Quote
LazarG
Всеки работодател си заслужава майсторите. Народът не случайно е казал - "Хитрата сврака - с двата крака...". Успех и от мен smoking smiley

За каква хитрост говориш, Лазарчо?
"Хитростта" да поискам помощ в раздел за взаимопомощ?
Ти, да не си от пишман- майсторите, дето си търсят клиентела по форумите, та хем не смееш да кажеш нещо по питането, хем се изживяваш като специалист, без чиято услуга " работодателят" ще загине?

Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!

За прост човек и силен вятър, прегради няма ...
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход