Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Ремонт на покриви през зимата - съвети

Публикувано от miro_spasov 
Re: Ремонт на покриви през зимата - съвети
01-04-2012 - 14:47:12
avatar
За последни снимки и повече информация заповядайте на Как се ремонтира покрив през зимата. или тук Как се ремонтира покрив през зимата.. Малко е бавно тук да се качват снимки, затова ги публикувах на другите форуми.

[www.roofbg.com]
Re: Ремонт на покриви през зимата - съвети
16-04-2012 - 17:53:58
avatar
Сам си пиша и сам си отговарям.
Това са последните снимки на готовия покрив.




[www.roofbg.com]
Re: Ремонт на покриви през зимата - съвети
16-04-2012 - 20:37:30
Имам съвсем прост въпрос...от къде дойде идеята обшивката да се прави с дъски...Въобще като идея имам предвид.Инвеститора ги е намерил за без пари от някъде, подгонила го е мания на тема дърво ли,що ли...
Re: Ремонт на покриви през зимата - съвети
17-04-2012 - 20:24:04
avatar
Почти позна.Там дъските са по 100-120 лв/м3.

[www.roofbg.com]
Re: Ремонт на покриви през зимата - съвети
20-05-2012 - 15:44:47
Хидроизолацията и ремонта на покрива може да бъде извършен и през зима и през лете със собствени средства информация за това може да намерите в - как да ремонтираме покрива Не е трудно , но за тези които желаят да се възползват от фирма за ремонт на покриви и да получат гаранция могат да използват втория линк.

Поздрави
Re: Ремонт на покриви през зимата - съвети
22-05-2012 - 17:23:36
avatar
Quote
ex3m
Хидроизолацията и ремонта на покрива може да бъде извършен и през зима и през лете със собствени средства информация за това може да намерите в - как да ремонтираме покрива Не е трудно , но за тези които желаят да се възползват от фирма за ремонт на покриви и да получат гаранция могат да използват втория линк.

Поздрави

Що се излагате? Това с изолацията под керемида и течащ покрив в гаранция, съм го играл няколко години под ред ....
накрая смених целия покрив, щото ми писна от "майстори"
Re: Ремонт на покриви през зимата - съвети
26-05-2012 - 18:14:09
avatar
Quote
palamud
Quote
ex3m
Хидроизолацията и ремонта на покрива може да бъде извършен и през зима и през лете със собствени средства информация за това може да намерите в - как да ремонтираме покрива Не е трудно , но за тези които желаят да се възползват от фирма за ремонт на покриви и да получат гаранция могат да използват втория линк.

Поздрави

Що се излагате? Това с изолацията под керемида и течащ покрив в гаранция, съм го играл няколко години под ред ....
накрая смених целия покрив, щото ми писна от "майстори"
По-точно си сменил покрива, заради цената , която си плащал. И при теб стана като в поговорката "Евтиното винаги излиза скъпо".

[www.roofbg.com]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход