Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Строеж на дървена къща на вси4

Публикувано от manolski 
Строеж на дървена къща на вси4
17-02-2012 - 20:38:08
Здравейте на вси4ки в този форум,

и аз като много други реших да започна да строя къща. Направих проект, имам разрешително за строеж и сега търся някой да ми я построи. Става въпрос за дървена къща 150 кв.м. РЗП без маза, на два етажа във Варна. Ако има интерес от сериозни строители с опит при строежа на дървени къщи, моля да се включи. Отдавна следя форума и знам горе - долу читавите строители от Варна във форума. После ще пусна и проекта. Благодаря предварително.
Re: Строеж на дървена къща на вси4
18-02-2012 - 09:05:54
Ако търсите професионалист,търсете Argonavt.
От Вашия регион е.
Re: Строеж на дървена къща на вси4
18-02-2012 - 09:08:35
Quote
manolski
Здравейте на вси4ки в този форум,

и аз като много други реших да започна да строя къща. Направих проект, имам разрешително за строеж и сега търся някой да ми я построи. Става въпрос за дървена къща 150 кв.м. РЗП без маза, на два етажа във Варна. Ако има интерес от сериозни строители с опит при строежа на дървени къщи, моля да се включи. Отдавна следя форума и знам горе - долу читавите строители от Варна във форума. После ще пусна и проекта. Благодаря предварително.
Под стария хлебозавод,в края на ул.Орлово гнездо има един голям плац,отдясно има голяма дърводелна работилница,там правят и строят дървени къщи.Имат си всички възможни машини за изготвяне на детайли и после ги монтират.
Re: Строеж на дървена къща на вси4
18-02-2012 - 09:08:46
avatar
Дай проект на лични моля.....

Чест и почитание
Re: Строеж на дървена къща на вси4
19-02-2012 - 15:17:36
obadi se okolo varna imam montirani 4 5 durveni ku6ti 0878768210
Re: Строеж на дървена къща на вси4
01-03-2012 - 22:37:18
obadise i popitai sam 0892771420 rado se kazva momceto
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход