Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Съвет?

Публикувано от saintilian 
Съвет?
10-02-2012 - 16:48:51
Колеги, здравейте. Предстои ми монтаж на топлоизолация и понеже традиционните методи са ми малко скучни, реших да потърся нещо различно. Попаднах на това: [www.formtrading.net]
Исках да попитам, някой запознат ли е с този продукт и какво мисли за него.
Re: Съвет?
10-02-2012 - 19:11:56
Дали пък не е малко лицемерен въпросът или риторичен? winking smiley
Re: Съвет?
10-02-2012 - 19:29:18
avatar
Качеството на монтаж е *xxx*

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Строеж на къщи, Бетон, Арматурa, Изкопи , Плочи, Изолация, Хидроизолации, Кофраж, Колони, Основи, Подпорни стени, Теракот, Ремонт на бани, Фаянс, Изграждане на басейни, Покриви, Къщи и жилищни сгради, Ремонт покриви, ВиК, Груб строеж, Гипсокартон, Зидарии, Мазилки, Вътрешни ремонти , Поставяне на капандури, Реконструкции, Ламинат, Интериорни врати, Топлоизолационни системи, Сухо строителство, Ел. инстлации, Топлоизолация, Дограма, Латекс и др.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-02-10 19:32 от personall.
Re: Съвет?
10-02-2012 - 19:31:30
Колега,
Като си от Самоков, що не идеш "на терен", както е модерно да му казват тези дни, да се запознаеш и после да ни осветлиш?
Re: Съвет?
10-02-2012 - 19:47:41
Quote
Dimitar.
Колега,
Като си от Самоков, що не идеш "на терен", както е модерно да му казват тези дни, да се запознаеш и после да ни осветлиш?

:] Сигурно е Илиян ,сина на боса и опитва рекламната стратегия "мотика"! Иначе фирмата според мен е с добра репутация от години. Това видимо им е ново производство ,някаква мода напоследък да се боядисва стиропор с фасадна боя и да се предлага за 2 в 1 фасада + изолация!Същото е и на русенските юнаци,дето имали завод!
Re: Съвет?
11-02-2012 - 01:37:42
Скучни са,но доказали се във времето.Малките частни къщи по принцип не са място за експерименти.
Re: Съвет?
11-02-2012 - 11:15:17
Поне реклата да беше пълна т.е. със нея да има и цени.
Re: Съвет?
15-02-2012 - 22:39:40
avatar
Quote
фло
Quote
Dimitar.
Колега,
Като си от Самоков, що не идеш "на терен", както е модерно да му казват тези дни, да се запознаеш и после да ни осветлиш?

:] Сигурно е Илиян ,сина на боса и опитва рекламната стратегия "мотика"! Иначе фирмата според мен е с добра репутация от години. Това видимо им е ново производство ,някаква мода напоследък да се боядисва стиропор с фасадна боя и да се предлага за 2 в 1 фасада + изолация!Същото е и на русенските юнаци,дето имали завод!

Вие като сте старомодни освен да се дразните не новаторските работи нищо друго не правите чиста пробва комунизъм smiling smiley . Фло нали те поканих да видиш , колоидната химия може да окаже влиянието си smiling smiley
Re: Съвет?
16-02-2012 - 08:55:43
avatar
Сайдинг системата ми допада,но не в обичайният и вид който се среща масово по борсите....
Има такива имитации,че дъха ти спира.

Чест и почитание
Re: Съвет?
16-02-2012 - 09:42:11
Quote
elitsove


Вие като сте старомодни освен да се дразните не новаторските работи нищо друго не правите чиста пробва комунизъм smiling smiley . Фло нали те поканих да видиш , колоидната химия може да окаже влиянието си smiling smiley
Благодаря колега за поканата,но вече ми се изпари трайно интереса да лепя вапцан стиропор по стените. и то 4 см.дебел.Спрял съм се на декоративен камък в съчетание с натурално дърво за сайдинг.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход