Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ДЕКОРАТИВНИ ТОПЛОИЗОЛАЦИИ ЦЯЛОСТНО РЕШЕНИЕ ЗА СТАРИ И НОВИ СГРАДИ.

Публикувано от elitsove 
Re: ДЕКОРАТИВНИ ТОПЛОИЗОЛАЦИИ ЦЯЛОСТНО РЕШЕНИЕ ЗА СТАРИ И НОВИ СГРАДИ.
18-02-2012 - 10:58:20
Колега elitsove ,
Успех!
Предлагайте на цени в Евро,защото така изглежда по-евтино.
Ако наистина материалите са добри,така или иначе ще си намерите място на пазара.
Кризата също влияе на отзивите.
Re: ДЕКОРАТИВНИ ТОПЛОИЗОЛАЦИИ ЦЯЛОСТНО РЕШЕНИЕ ЗА СТАРИ И НОВИ СГРАДИ.
18-02-2012 - 12:14:15
avatar
След като фло и brotarius ме замесиха в тази бъркотия, ще трябва да внеса яснота поне що се отнася до моите продукти

elitsove, не познавате и не сте виждали нашите продукти (освен на монитор), поради което моля да не се дават определения и оценки, както и да се правят паралели между тях и вашите производи.

... има плочи които ги лепиш кат фаянс чудно ми е как твърдят че няма термо мостове след като се вижда фугата и да искаш да да анкерираш просто няма каде понеже няма как да възтановиш нараненото .

1. Не се лепят като фаянс, а по-лесно - Инструкция за монтаж на сайта ни.
2. Това за термомостовете никой никъде не го е писал - поне не и на моя сайт, а и термомостът е най-малкия проблем - поровете се из нета и може би ще намерите отговорите. Има достатъчно панели изкуствяен камък, които са без термомост. Ние не ги прави, само защото не искаме да предлагаме непродаваеми неща - говорим за цените.

2 Това което предлага роквал не че искам да му правя лоша реклама е камък а не изолация . Ако решиш да поставиш същия върху изолация трябва да усилиш конструкцията за да не падне както ти твърдиш.

За разлика от вас, които говорите за къща, която не е мръднала 5-6 години в ТУРЦИЯ, аз имам доста немръднали къщи с изолация и облицовка в България. Те също нямат термомостове, а и облицовката им си е ОК - както ще бъде и поне в следващите 70-80 години.

3 При традиционната изолация за да я залепиш към стена ти трябва 5 кг щиментово лепило на м2 и още токолкова да я шпаковаш и мазилка стана общо към 12 кг на м2 ако прибавим и на роквал камъните които са минимум 15 кг на м2 (може и да греша поправете ме ако е така ) смятаите Вие . Ако не изпозваме добро укрепване и качествен монтаж много ясно че ще падне . Както обичаме да поръчваме на евтини невъзможни цени нещата вероятноста да падне фасадата е много голяма .

ГРЕШНИ разходни норми, грешно описание на процеси и грешни предвиждания.

ОФИЦИАЛНО ВИ ПРЕДУПРЕЖДАВАМ ДА СПРЕТЕ ДА СПОМЕНАВАТЕ ПРОДУКТИТЕ МИ В ПОСТОВЕТЕ СИ или където и да е другаде,
без мое съгласие, за да не стартирате БГ кампанията си със съдебно нареждане и превод на кръгла и солидна сума, компенсираща некомпетентни изказвания, квалификации и клевети.


Така изглежда нашия панел
БЕЗ КОМЕНТАР

Има и друг момент ако нямаш нужда от изолация на тази повърхност кадето искаш да положиш декоративния камък ти препоръчвам продуктите на роквал или други които са от полимербетон или фибробетон (олекотенбетон).

ПРЕПОРЪЧВАТЕ ЧУЖД ПРОДУКТ, който дори не сте виждали !!! Това говори достатъчно !

ОТНОВО НАПОМНЯМ да не се ползва името на нашите продукти нито за препоръка, нито за сравнение ...

За препоръки предпочитаме да ги получаваме от доволни клиенти в БЪЛГАРИЯ.

УСПЕХ В ПРОДАЖБИТЕ





Фло на мен много ми е чудно от каде толкова си информиран а се занимаваш с дървени играчки . Специално искам да ти кажа на тебе аз не конкурирам никого , предлагам продукт които другите не го предлагат за това скъпи клиенти сравнете и питайте всяка подробност преди да решите за даден продукт . И фло за всеки влак си има пътник остави хората сами да си преценят кое е най добро за тях .[/quote]

Rockwall Stone - Изкуствен Камък & Естествена Kрасота

Re: ДЕКОРАТИВНИ ТОПЛОИЗОЛАЦИИ ЦЯЛОСТНО РЕШЕНИЕ ЗА СТАРИ И НОВИ СГРАДИ.
18-02-2012 - 12:28:27
avatar
Практиката е показала че когато има работа търсим на практичния начин да я свършим качествено и в срок за да можем да вземем другата и да покажем старата за референция. В случаи на кризи когато се правят 5 обекта за 500 000 жители град гледаме всичко сами да си правим а не да търсим готови решения . Цените за едни са скъпи за други са добре . Когато изведнъж излязат проектите за саниране на сградите и сериозните фирми имат по 10 проекта на веднъж да правят ще видим какво става тогава. Някои ще предпочитат качество и бързина други бързи пари . От коментарите до тук сами определете кои участници какво предпочитат . Като става въпрос за цени,при мен има и много евтини цени който не съм обявил . Но аз залагам на качество и име , нашите инвестиции са в тази насока . Успех на всички .
Re: ДЕКОРАТИВНИ ТОПЛОИЗОЛАЦИИ ЦЯЛОСТНО РЕШЕНИЕ ЗА СТАРИ И НОВИ СГРАДИ.
18-02-2012 - 12:50:22
avatar
Quote
rockwall
След като фло и brotarius ме замесиха в тази бъркотия, ще трябва да внеса яснота поне що се отнася до моите продукти

elitsove, не познавате и не сте виждали нашите продукти (освен на монитор), поради което моля да не се дават определения и оценки, както и да се правят паралели между тях и вашите производи.

... има плочи които ги лепиш кат фаянс чудно ми е как твърдят че няма термо мостове след като се вижда фугата и да искаш да да анкерираш просто няма каде понеже няма как да възтановиш нараненото .

1. Не се лепят като фаянс, а по-лесно - Инструкция за монтаж на сайта ни.
2. Това за термомостовете никой никъде не го е писал - поне не и на моя сайт, а и термомостът е най-малкия проблем - поровете се из нета и може би ще намерите отговорите. Има достатъчно панели изкуствяен камък, които са без термомост. Ние не ги прави, само защото не искаме да предлагаме непродаваеми неща - говорим за цените.

2 Това което предлага роквал не че искам да му правя лоша реклама е камък а не изолация . Ако решиш да поставиш същия върху изолация трябва да усилиш конструкцията за да не падне както ти твърдиш.

За разлика от вас, които говорите за къща, която не е мръднала 5-6 години в ТУРЦИЯ, аз имам доста немръднали къщи с изолация и облицовка в България. Те също нямат термомостове, а и облицовката им си е ОК - както ще бъде и поне в следващите 70-80 години.

3 При традиционната изолация за да я залепиш към стена ти трябва 5 кг щиментово лепило на м2 и още токолкова да я шпаковаш и мазилка стана общо към 12 кг на м2 ако прибавим и на роквал камъните които са минимум 15 кг на м2 (може и да греша поправете ме ако е така ) смятаите Вие . Ако не изпозваме добро укрепване и качествен монтаж много ясно че ще падне . Както обичаме да поръчваме на евтини невъзможни цени нещата вероятноста да падне фасадата е много голяма .

ГРЕШНИ разходни норми, грешно описание на процеси и грешни предвиждания.

ОФИЦИАЛНО ВИ ПРЕДУПРЕЖДАВАМ ДА СПРЕТЕ ДА СПОМЕНАВАТЕ ПРОДУКТИТЕ МИ В ПОСТОВЕТЕ СИ или където и да е другаде,
без мое съгласие, за да не стартирате БГ кампанията си със съдебно нареждане и превод на кръгла и солидна сума, компенсираща некомпетентни изказвания, квалификации и клевети.


Така изглежда нашия панел
БЕЗ КОМЕНТАР

Има и друг момент ако нямаш нужда от изолация на тази повърхност кадето искаш да положиш декоративния камък ти препоръчвам продуктите на роквал или други които са от полимербетон или фибробетон (олекотенбетон).

ПРЕПОРЪЧВАТЕ ЧУЖД ПРОДУКТ, който дори не сте виждали !!! Това говори достатъчно !

ОТНОВО НАПОМНЯМ да не се ползва името на нашите продукти нито за препоръка, нито за сравнение ...

За препоръки предпочитаме да ги получаваме от доволни клиенти в БЪЛГАРИЯ.

УСПЕХ В ПРОДАЖБИТЕ





Фло на мен много ми е чудно от каде толкова си информиран а се занимаваш с дървени играчки . Специално искам да ти кажа на тебе аз не конкурирам никого , предлагам продукт които другите не го предлагат за това скъпи клиенти сравнете и питайте всяка подробност преди да решите за даден продукт . И фло за всеки влак си има пътник остави хората сами да си преценят кое е най добро за тях .
[/quote]

Сравнението на материали не мисля че е престъпление че заплашвате с съдебни процедури .

В постовете на темата която аз съм поставил в този форум сравнение с вашите материали изобщо не става на въпрос

Дейностите ни са напълно различни и нямат място за сравнение ,препоръката от моя страна е била към клиент на които аз нямам такъв продукт който търси и съм го пренасочил към вас и за благодарности получавам заплахи с съдебни искове за солидни суми . Адреса ми е ясен ако съм сгрешил знаете къде да ме потърсите .

Колегата Фло сравни мене с друг производител и поста беше за това надявам се да прочетете пак

Успех.
Re: ДЕКОРАТИВНИ ТОПЛОИЗОЛАЦИИ ЦЯЛОСТНО РЕШЕНИЕ ЗА СТАРИ И НОВИ СГРАДИ.
18-02-2012 - 16:34:26
avatar
Кои са продуктите Ви за стенна облицовка, които са с цени около 30лв на м2 с ДДС?

Rockwall Stone - Изкуствен Камък & Естествена Kрасота

Re: ДЕКОРАТИВНИ ТОПЛОИЗОЛАЦИИ ЦЯЛОСТНО РЕШЕНИЕ ЗА СТАРИ И НОВИ СГРАДИ.
18-02-2012 - 17:32:26
avatar
Не предлагаме такъв продукт . Нашата идея да скъсим процесите на труд и материали . Имаме продукт които струва 45 лв / м2 с ддс при количества до 25 % отстъпка и представлява топлоизолация от EPS с плътност 28 кг/м3 облицован с акрилатно покритие имитиращ следните десени :


Ако примерно си поставиш 100 м2 получаваш %15 отстъпка . Така цената става 38.85 лв за м2 с ДДС . За монтажа и боядисването взимаме около 15 лв с ДДС с включено лепило , ремонтна паста (за запълване на фуги) и бой . Крайна цена за поставено боядисана изолация с здрава повърхност имитираща камък или дърво 53,85лв м2 с ддс
Re: ДЕКОРАТИВНИ ТОПЛОИЗОЛАЦИИ ЦЯЛОСТНО РЕШЕНИЕ ЗА СТАРИ И НОВИ СГРАДИ.
18-02-2012 - 22:01:32
avatar
Quote
elitsove
15 лв с ДДС с включено лепило , ремонтна паста (за запълване на фуги) и бой

бой ......................... ..................................................................... ???

Каква е повтаряемостта на елементите - например ако сe вземe панел с камък ??
Kолко различни видове панели има в един модел ?

Rockwall Stone - Изкуствен Камък & Естествена Kрасота





Редактиран 6 път(и).Последна редакция на 2012-02-18 22:08 от rockwall.
Re: ДЕКОРАТИВНИ ТОПЛОИЗОЛАЦИИ ЦЯЛОСТНО РЕШЕНИЕ ЗА СТАРИ И НОВИ СГРАДИ.
19-02-2012 - 11:36:27
avatar
Няколко цвята фасаген бой

Моделите които предлагаме не са обвързани с повтаряемост . За тези които търсят уникална шарка предлагаме панели от фибро съкло или ги пренасочваме към колеги които се занимават с естествен или изкуствен камък .
Re: ДЕКОРАТИВНИ ТОПЛОИЗОЛАЦИИ ЦЯЛОСТНО РЕШЕНИЕ ЗА СТАРИ И НОВИ СГРАДИ.
18-03-2012 - 00:38:16
Направо не е истина колко прости и неграмотни хора се опитват да си рекламират фирмичките тук!
Потресен съм....
й - иии smiling smiley)))
Човека във всяка що годе нормална страна трябва да е вечно безработен, а той фирми моля ви се прави!
За управител на ЕТ трябва ПОНЕ ОСНОВНО ОБРАЗОВАНИЕ!!!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-03-18 00:44 от vladimir_pvlv.
Re: ДЕКОРАТИВНИ ТОПЛОИЗОЛАЦИИ ЦЯЛОСТНО РЕШЕНИЕ ЗА СТАРИ И НОВИ СГРАДИ.
09-09-2014 - 23:35:05
Здравейте колеги, преди няколко месеца видях тези продукти в и-нет, намерих една фирма в София... Да ви кажа цените са по-ниски от Елит и работят много добре, като завършат ще сложа снимките на вилата ни и ще оцените... фирмата се казва буларк , www.bulark.com , имат шоурум в студентски град...
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход