Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ДЕКОРАТИВНИ ТОПЛОИЗОЛАЦИИ ЦЯЛОСТНО РЕШЕНИЕ ЗА СТАРИ И НОВИ СГРАДИ.

Публикувано от elitsove 
Re: ДЕКОРАТИВНИ ТОПЛОИЗОЛАЦИИ ЦЯЛОСТНО РЕШЕНИЕ ЗА СТАРИ И НОВИ СГРАДИ.
14-02-2012 - 11:21:10
avatar
Познаваме се с фирмата продаваме продуктите им но не сме официялни преставители . Официален преставител сме на BINA YAPI . Както и производители . Предлагаме проектиране , доставка и монтаж в пакет или по отделно . Цените на монтажа почват от 10 лв /м2 без ддс .
Re: ДЕКОРАТИВНИ ТОПЛОИЗОЛАЦИИ ЦЯЛОСТНО РЕШЕНИЕ ЗА СТАРИ И НОВИ СГРАДИ.
14-02-2012 - 21:55:45
Ето нещо родно, качествено и на доста конкурентна цена:www.formtrading.net 10см неопор + 0,7см декоративна мазлка по ваш модел и цвят - 35лв/м2 без ДДС каталожна цена. Отстъпки до 20% в зависимост от количества и начин на плащане; коефициент на топлопреминаване U=0,33Wm2K
Re: ДЕКОРАТИВНИ ТОПЛОИЗОЛАЦИИ ЦЯЛОСТНО РЕШЕНИЕ ЗА СТАРИ И НОВИ СГРАДИ.
15-02-2012 - 11:31:27
avatar
Quote
saintilian
Ето нещо родно, качествено и на доста конкурентна цена:www.formtrading.net 10см неопор + 0,7см декоративна мазлка по ваш модел и цвят - 35лв/м2 без ДДС каталожна цена. Отстъпки до 20% в зависимост от количества и начин на плащане; коефициент на топлопреминаване U=0,33Wm2K

Хубав продукт , имам няколко въпроса :
1. Колко тежи едно блокче както е описано в сайта 50 / 25 см или на 1 м2 колко килограма.
2. Декоративна мазилка от какъв материал е може ли да се дюбелира върху тази мазилка или изобщо може ли да се дюбелира .
3. Фугите след монтажа с какъв материал се запълват как се изолира термо моста .
4. 10 см стириопор , неопор или XPS залепени няколко пласта ли са или 1 пласт .
5. 0,7 см декоративната мазилка как се държи при темперетурните амплитуди , слягания на сградата ако има такива свосйства колко цикъла е предвидено ?
Re: ДЕКОРАТИВНИ ТОПЛОИЗОЛАЦИИ ЦЯЛОСТНО РЕШЕНИЕ ЗА СТАРИ И НОВИ СГРАДИ.
15-02-2012 - 12:05:49
avatar
Като става въпрос за родно производство имаме и продукт 5 см стереопор (18кг/м3) на BASF покрит с декоративно иноватнвната акрилна мазилка 3 мм също така произведена с продуктите на BASF .Коефициент на топлопреминаване U=0,35Wm2K при измерено при 10 С. На всеки 100 м2 включва 20 мт прозоречен корниз и 8 мт подпрозоречна рамка с водооткап покрит с същото покритие. Системата е на клик може да се дюбелира в клика както и върху самия панел, има ремонтна паста за фугите и наранените детайли . Крайния продукт изглежда без никакви фуги и гарантирано премахнати термо мостове . Цената е 35 лв / М2 без ддс монтирано и боядисано с фасаген на водещи БГ фирми (Изпълнено до ключ).




Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2012-02-15 12:11 от elitsove.
Re: ДЕКОРАТИВНИ ТОПЛОИЗОЛАЦИИ ЦЯЛОСТНО РЕШЕНИЕ ЗА СТАРИ И НОВИ СГРАДИ.
15-02-2012 - 12:36:17
Quote
elitsove
Като става въпрос за родно производство имаме и продукт 5 см стереопор (18кг/м3) на BASF покрит с декоративно иноватнвната акрилна мазилка 3 мм също така произведена с продуктите на BASF .Коефициент на топлопреминаване U=0,35Wm2K при измерено при 10 С.
Колега,
Рекламирай си колкото искаш - мен лично не ме бърка, но както писах по-горе не "ме прави на маймуна" - справи се числата.
Това което пишеш, конкуренцията го обявява за 10см Неопор! При 5см. дебелина, това число се постига с нещо по-добро от въздуха като топлоизолатор (Ламбда ~0,0175) !!! Някакъв полувакум ще де е, а не ЕПС!!! .winking smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-02-15 12:37 от Любо.
Re: ДЕКОРАТИВНИ ТОПЛОИЗОЛАЦИИ ЦЯЛОСТНО РЕШЕНИЕ ЗА СТАРИ И НОВИ СГРАДИ.
15-02-2012 - 15:19:03
avatar
Quote
Любо
Quote
elitsove
Като става въпрос за родно производство имаме и продукт 5 см стереопор (18кг/м3) на BASF покрит с декоративно иноватнвната акрилна мазилка 3 мм също така произведена с продуктите на BASF .Коефициент на топлопреминаване U=0,35Wm2K при измерено при 10 С.
Колега,
Рекламирай си колкото искаш - мен лично не ме бърка, но както писах по-горе не "ме прави на маймуна" - справи се числата.
Това което пишеш, конкуренцията го обявява за 10см Неопор! При 5см. дебелина, това число се постига с нещо по-добро от въздуха като топлоизолатор (Ламбда ~0,0175) !!! Някакъв полувакум ще де е, а не ЕПС!!! .winking smiley

Не смятам че тука някой иска да те прави на маймуна . Както ти казах и аз стириопора го купувам на блокчета от производителя за което си има всички необходими данни . Стириопора го произвеждат с гранулите на BASF . При определена дебелина и плътност има графика за ламдата ,ти щом си толкова запознат можеш сам да кажеш .


КАЛКУЛАТОР ТУКА МОЖЕ ДА СИ СМЯТАШ



Това което предлагам за 35 лв/м2 е минималното което може да си направи човек, с минимално доплащане може да си добави дебелина или промяна на плоскотите с неопор . Относно конкуренцията, аз смятам че се допълваме с колегата аз не предлагам като неговите продукти нито тои като наще . Така че има избор и това е хубаво .



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-02-15 15:43 от elitsove.
Re: ДЕКОРАТИВНИ ТОПЛОИЗОЛАЦИИ ЦЯЛОСТНО РЕШЕНИЕ ЗА СТАРИ И НОВИ СГРАДИ.
15-02-2012 - 17:53:57
Човеко,
Престани да се излагаш - писах вече. Уточни си терминологиите, числата и размерностите.
На ОТДАВНА ИЗВЕСТНАТА рекламна графика на BASF е показана Ламда на гранулите - W/m*K. Кой какво постига с тези гранули са отделен въпрос и тема.
Самата графика и интерпретациите й са манипулативни, но сме повярвали, че Неопорът е по-добър топлоизолатор от ЕПС.
В цитираната от теб Нар.№7, типичните постижения на производителите се намират в Приложение №4. Неопорът там го няма - вземи си от графиката Ламбда = 0,03 W/m*K = 30mW/m*K.
Референтните стойности, които цитираш - Таблицата от същата Наредба, касаят (както ясно е записано) Коефициента на топлопреминаване - U, W/m2*K, което е съвсем различно (различават се поне с една нула) и те съветвам да си ги изясниш, да не ставаш смешен и неудачен в рекламите си.
Използвай Калкулатора, който ми предлагаш, заложи съответните Ламбди (Коефициент на топлопроводност) или избери някой от предложените ЕПС-и, задай си дебелината и анализирай.
Надявам се повече да не се обаждаш, освен ако нямаш допълнителни въпроси, на които ще отговоря, ако преценя че са поставени с разбиране и си осъзнал какво ти пиша.*beer*
Re: ДЕКОРАТИВНИ ТОПЛОИЗОЛАЦИИ ЦЯЛОСТНО РЕШЕНИЕ ЗА СТАРИ И НОВИ СГРАДИ.
15-02-2012 - 19:37:37
avatar
Благодаря ти за поясненията . Никой до момента не те е питал в темата ми за нещо освен че ти сам си поел самоинициятивата да коментираш коифицентите и да преценяш кой смешен . Аз осъзнавам какво пишеш но начина и тона с който го пишеш не ми допада. Ако евентуално съм сгрешил благодарности за поправките . В крайна сметка според тебе каква информация удоблетворява клиента кой коифицент на топлопроводимост него да рекламираме да не бъдем смешни в твоите очи .
Re: ДЕКОРАТИВНИ ТОПЛОИЗОЛАЦИИ ЦЯЛОСТНО РЕШЕНИЕ ЗА СТАРИ И НОВИ СГРАДИ.
18-02-2012 - 08:00:38
ти на тва дето го продаваш, не му знаеш името,
тръгнал си да копираш разни таблици, които сигурно само можеш да оцветяваш с моливи

няма такова нещо като СТЕРЕОПОР, СТИРИОПОР или МОНОпор

СТЕРЕО ПОР е ПОР, който слуша стерео , а МОНО пор е такъв, на който му е гръмнала едната тонколона



айде спри вече с рекламата, че ме хвана нервата

скъпо и тъпо


а ако не знаеш кой кой е тук ..... и съдиш по сайтовете под никовете .....кой какъв е

значи може да си подходящ материал за играчки



Редактиран 3 път(и).Последна редакция на 2012-02-18 08:23 от automarketbg.
Re: ДЕКОРАТИВНИ ТОПЛОИЗОЛАЦИИ ЦЯЛОСТНО РЕШЕНИЕ ЗА СТАРИ И НОВИ СГРАДИ.
18-02-2012 - 08:03:38
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход