Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Електролитни котли

Публикувано от valio_rushanov 
Re: Електролитни котли
13-01-2012 - 02:15:13
това е последния пост който пиша, явно някой хората са тук с единствената цел да се доказват кой е по по по по по НАЙ
а за рекламата - има ли нещо лошо? рекламирам фирма за отопление във форум за отопление, не xxxl или виагра - нормален ли си а?
и с това че сайта губи ставаш смешен - от кое губи? от уникални статии който публикувам тук?
айде останете си със здраве и успехи в доказването си smiling smiley
Re: Електролитни котли
13-01-2012 - 07:11:45
автоматчик - накефи ме с този откос - цял пълнител*ok*.
elkom_express - благодарим ти за уникалните статии, ама върви да си ги предлагаш там където минават - тук навсякъде е камък - не става за оране:}
Re: Електролитни котли
07-03-2012 - 23:42:46
Абе този за какъв се мисли LAZARG. Голям философ нека докаже ,че този вид отопление неработи аз от 2 сезона го ползвам а тои ми обеснява че трудно са оре тази нива била камак тои маи само за орач става .Затоваса форумите за споделяне на неща които неса ясни за други потребители а не за философи като него или иначе казано зубари . Тои навсякаде се изказва като наи- компентентен за всичко .Вземи пробваи и тогава говори .
Re: Електролитни котли
08-03-2012 - 08:14:28
Вальо, ти първо вземи средното образование, пък тогава пиши по форумите. Граматиката и от основното трябва да я знаеш, ама в гимназията ще я затвърдиш. Освен това щом се занимаваш с такова отоплени не пропускай часовете по физика, там ще научиш важни неща и закони и няма да е нужно да си купуваш котел за хилядарка - да правиш инсталация за хиляди лева, за да разбереш, че 2-3 маслени радиатора за по 60лв вършат по-добра работа. Тъй както сега не ти е нужно да пробваш лайна за да видиш, че не стават за ядене *yes*
Re: Електролитни котли
01-04-2012 - 00:59:10
Лазаре ти граматиката остави както и химията както физиката че аман от даскали аиде да направим така незнам от кои град си аз съм от Смолян ела ми на гости аз лично щети платя транспорта ще отидем в къщи ти лично ще стартираш котела и ще седнем на по една ракиика може и винце и ще направиш визуална представа и сметка дали това работи или не аз несам търговец имам близак роднина в Пловдив които ги продава но след туи искам да публикуваш във форумите дето имаш регистрация какво си видял става или не говоря сериозно заповядаи Поздрави
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход