Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Re: Помощ,как да си направа сам лепилото за плочки,помагайте моля
02-12-2011 - 22:33:59
avatar
Компласт не се заблуждавай работя си постоянно ама ти не следиш форума Бг. Ремонти там показвам всичко което правя ,а колкото до рецептата която споменаваш ако беше прочел по внимателно щеше да видиш че съм я написал.
А дали съм умен или не си ти човека които ще ми дава характеристики особенно без да ме познаваш лично.

Камини ,пещи-фурни ,барбекюта ,огнища за чеверме, руски печки ,гипсови мазилки и всички видове декорации от гипс ,всички видове каменни облицовки.
[mastercam.alle.bg] тел.0894391142
Re: Помощ,как да си направа сам лепилото за плочки,помагайте моля
03-12-2011 - 21:08:44
avatar
Мастер,
недей се помпа!Тука такива като тебе и мене пишат за да се рекламират!Има и такива дето търсят съвет но не се натрапвай.
Re: Помощ,как да си направа сам лепилото за плочки,помагайте моля
05-12-2011 - 01:41:19
avatar
Компласт погледни си броя на мненията 227 срещу моите скромни 138 .Кои според теб се натрапва аз или ти?
Аз не съм като теб а и ти не можеш да си като мен.
Този раздел от форума е със слаба посещаемост за да се рекламирам нещо от рода на споминалият се" Направи си сам" лека му пръст.

Камини ,пещи-фурни ,барбекюта ,огнища за чеверме, руски печки ,гипсови мазилки и всички видове декорации от гипс ,всички видове каменни облицовки.
[mastercam.alle.bg] тел.0894391142



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-12-05 01:45 от MASTERCAM.
Re: Помощ,как да си направа сам лепилото за плочки,помагайте моля
29-01-2012 - 12:10:38
Quote
MASTERCAM
Компласт погледни си броя на мненията 227 срещу моите скромни 138 .Кои според теб се натрапва аз или ти?
Аз не съм като теб а и ти не можеш да си като мен.
Този раздел от форума е със слаба посещаемост за да се рекламирам нещо от рода на споминалият се" Направи си сам" лека му пръст.


Камини ,пещи-фурни ,барбекюта ,огнища за чеверме, руски печки ,гипсови мазилки и всички видове декорации от гипс ,всички видове каменни облицовки.
[WWW.MASTERCAM2000.HIT.BG] тел...

не. ти не се рекламираш никак..
а си и скромен отгоре на всичкото smiling smiley
злобата и зависта са ти непонятни, кротък и благ като агънце ..

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Камини



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-01-29 12:12 от satansho.
Re: Помощ,как да си направа сам лепилото за плочки,помагайте моля
29-01-2012 - 13:58:50
avatar
Quote
satansho
Quote
MASTERCAM
Компласт погледни си броя на мненията 227 срещу моите скромни 138 .Кои според теб се натрапва аз или ти?
Аз не съм като теб а и ти не можеш да си като мен.
Този раздел от форума е със слаба посещаемост за да се рекламирам нещо от рода на споминалият се" Направи си сам" лека му пръст.


Камини ,пещи-фурни ,барбекюта ,огнища за чеверме, руски печки ,гипсови мазилки и всички видове декорации от гипс ,всички видове каменни облицовки.
[WWW.MASTERCAM2000.HIT.BG] тел...

не. ти не се рекламираш никак..
а си и скромен отгоре на всичкото smiling smiley
злобата и зависта са ти непонятни, кротък и благ като агънце ..

Да злобарче точно така е .
Re: Помощ,как да си направа сам лепилото за плочки,помагайте моля
29-01-2012 - 15:45:55
MASTERCAM не ти върви на форуми. И тук и в "Направи си сам" те увикват, а си такъв добър човек, както спомена някой някъде. Що все попадаш на такива неразбрани хора.... Дали пък не е в теб причината? Не. Не. Не може да е в теб. Съдбата е виновна, че все ти се случват хора глупави, надменни, заядливи и пр.
Re: Помощ,как да си направа сам лепилото за плочки,помагайте моля
30-01-2012 - 13:23:02
avatar
Quote
bulhomes
MASTERCAM не ти върви на форуми. И тук и в "Направи си сам" те увикват, а си такъв добър човек, както спомена някой някъде. Що все попадаш на такива неразбрани хора.... Дали пък не е в теб причината? Не. Не. Не може да е в теб. Съдбата е виновна, че все ти се случват хора глупави, надменни, заядливи и пр.

Троянски инджинере по мен плюят хора които са злобари и завистливци ,но това ми е през ... че и малко по нататък.
На който е трябвало съм помогнал а на такива като теб и компания ще кажа че въобще не ме бъркате кучетата си лаят /за това са родени/ а кервана си върви ли върви.:]
Re: Помощ,как да си направа сам лепилото за плочки,помагайте моля
30-01-2012 - 23:23:50
Нали това казах и аз....
Re: Помощ,как да си направа сам лепилото за плочки,помагайте моля
31-01-2012 - 01:57:28
avatar
Quote
bulhomes
Нали това казах и аз....

Да много добре разбрах какво искаш да кажеш и отговора ми беше в същият дух.

Камини ,пещи-фурни ,барбекюта ,огнища за чеверме, руски печки ,гипсови мазилки и всички видове декорации от гипс ,всички видове каменни облицовки.
[mastercam.alle.bg] тел.0894391142
Re: Помощ,как да си направа сам лепилото за плочки,помагайте моля
31-01-2012 - 19:06:19
Не ми се ще да изглежда, че ти се подигравам нещо и наливам масло в огъня, но наистина ми е любопитно за кое ти завиждат завистниците. Понеже нищо не знам за теб, нито съм виждал твои неща. В подписа ти има линк към безплатен неработещ сайт, което говори повече за немотия, отколкото за просперитет.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-01-31 19:07 от bulhomes.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход