Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Помощ,как да си направа сам лепилото за плочки,помагайте моля

Публикувано от ivan_nakata 
Re: Помощ,как да си направа сам лепилото за плочки,помагайте моля
27-11-2011 - 23:44:34
Quote
MASTERCAM



Като този които търси рецептата ли, да кризата роди бая Андрешковци хем има пари за къща хем иска с трици маймунки да лови.

Е-е,много неуместно изказване колега! Ама много! Човека моли за помощ,съдействие ,съпричастност, ако щеш, и такава реакция не ти прави чест! И още нещо:гледам много хора,някои и с образователни претенции използват Андрешко като синоним на нещо пошло,което показва най-малкото,че не са чели едноименния разказ на Елин Пелин. Андрешко е светъл образ,самопожертвователен,жертвоготовен за да спаси едно семейство от глад.
Не може само да се продава и всичко и навсякъде да е меркантилно колега-трябва и човещина!
Re: Помощ,как да си направа сам лепилото за плочки,помагайте моля
27-11-2011 - 23:52:51
avatar
Колега Фло а ти дали ще получиш човещинката когато опреш до нея нима не си се убедил точно в обратното до сега.
След като няма пари да си купи лепилото значи няма пари и за плочките тогава за какво му е рецепта ? Да не би да е за бизнесче със строителни лепилни смеси.
Абсолютно съм сигурен че въпросният господин знае рецептата със цимент и пресята пясък +лепило ц-200,ц 500 но видители тя не му върши работа той търси рецепта за строително лепило такава по която работят фирмите производителки но не отива да пита там защото ще го изхвърлят като мокро коте.



Редактиран 4 път(и).Последна редакция на 2011-11-28 00:17 от MASTERCAM.
Re: Помощ,как да си направа сам лепилото за плочки,помагайте моля
28-11-2011 - 01:45:56
MASTERCAM...по-голяма дивотия от това не бях чувал.Колко фирми производителки на лепило за керамика има у нас...Надали са повече от 10 общо и определено няма пазар за всичките,защото имаше 1-2 които започнаха след 2000 година с голям каталог строителни смеси и след това се специализираха на други пазари...като сега продуктите им вече изобщо не могат да се намерят по складовете.Ако е искал да започва бизнес със строителни смеси,трябваше около 2000-та.Тоя влак вече го е изпуснал...
Re: Помощ,как да си направа сам лепилото за плочки,помагайте моля
28-11-2011 - 08:31:36
Quote
MASTERCAM
Колега Фло а ти дали ще получиш човещинката когато опреш до нея нима не си се убедил точно в обратното до сега.

Ами надявам се! Даже се надявам точно на тебе за съвети и съдействие,щото като свърша строежа имам да правя две камини,пък не съм банка да изтръскам найси хиляди и ще съм със стопени лагери!
Re: Помощ,как да си направа сам лепилото за плочки,помагайте моля
28-11-2011 - 10:54:21
avatar
Quote
фло
Е-е,много неуместно изказване колега! Ама много! Човека моли за помощ,съдействие ,съпричастност, ако щеш, и такава реакция не ти прави чест! И още нещо:гледам много хора,някои и с образователни претенции използват Андрешко като синоним на нещо пошло,което показва най-малкото,че не са чели едноименния разказ на Елин Пелин. Андрешко е светъл образ,самопожертвователен,жертвоготовен за да спаси едно семейство от глад.
Не може само да се продава и всичко и навсякъде да е меркантилно колега-трябва и човещина!

"Колегата" е решил да лови клиенти тук- на него човещината му е чужда, а взаимопомощта е " бла,бла".
Най- много и теб да класира при просяците- бедняци, които не искат да му се обадят по телефона, та да приемат услугите му.
Re: Помощ,как да си направа сам лепилото за плочки,помагайте моля
28-11-2011 - 17:13:39
avatar
Бяла птицо Камелия няколко пъти ти повторих че не желая да си ми клиентка просто каквото имах да ти казвам относно комина няма да го кажа на всеслушание особенно на този форум но тъй като си много надута и префърцунена не можа да вдигнеш телефончето и да звъннеш,проблема си е твой.

Камини ,пещи-фурни ,барбекюта ,огнища за чеверме, руски печки ,гипсови мазилки и всички видове декорации от гипс ,всички видове каменни облицовки.
[mastercam.alle.bg] тел.0894391142
Re: Помощ,как да си направа сам лепилото за плочки,помагайте моля
28-11-2011 - 17:14:57
avatar
На теб Фло лично ще помогна с каквото мога ,но не тук на този форум.

Камини ,пещи-фурни ,барбекюта ,огнища за чеверме, руски печки ,гипсови мазилки и всички видове декорации от гипс ,всички видове каменни облицовки.
[mastercam.alle.bg] тел.0894391142
Re: Помощ,как да си направа сам лепилото за плочки,помагайте моля
29-11-2011 - 13:16:31
А в кой? Тук в този си помагаме. Фло е помогнал на много хора, както виждаш и в тая тема.
Re: Помощ,как да си направа сам лепилото за плочки,помагайте моля
29-11-2011 - 19:40:01
avatar
Quote
bulhomes
А в кой? Тук в този си помагаме. Фло е помогнал на много хора, както виждаш и в тая тема.

Във който аз реша че е уместно да се помага .Освен това аз предложих помощ но по начин който на мен ми е удобен човек когато търси помощ намира начин да я получи.

Камини ,пещи-фурни ,барбекюта ,огнища за чеверме, руски печки ,гипсови мазилки и всички видове декорации от гипс ,всички видове каменни облицовки.
[mastercam.alle.bg] тел.0894391142
Re: Помощ,как да си направа сам лепилото за плочки,помагайте моля
29-11-2011 - 20:26:37
*drunk*Мастера си е пич,а това,че се е изнервил нещо за малко е случайно и временно. Сигурен съм,че по начало е добронамерен!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход