Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Помощ,как да си направа сам лепилото за плочки,помагайте моля

Публикувано от ivan_nakata 
Re: Помощ,как да си направа сам лепилото за плочки,помагайте моля
31-01-2012 - 22:59:52
avatar
Страницата в интернет не прави майстора като искаш да видиш какво правя влез ето тук http://www.bgremonti.com/forum/index.php]http://www.bgremonti.com/forum/index.php[/url]

Колкото съм проспериращ толкова стига ми ,а за немотията можим да поспорим виж първо себеси и тогава давай квалификации за хора които не познаваш.

Камини ,пещи-фурни ,барбекюта ,огнища за чеверме, руски печки ,гипсови мазилки и всички видове декорации от гипс ,всички видове каменни облицовки.
[mastercam.alle.bg] тел.0894391142
Re: Помощ,как да си направа сам лепилото за плочки,помагайте моля
01-02-2012 - 08:29:22
Май четеш каквото ти се иска. Къде видя да давам квалификация за човек, който не познавам. Казах какво говори това, което се вижда.
Re: Помощ,как да си направа сам лепилото за плочки,помагайте моля
01-02-2012 - 10:29:09
avatar
Quote
bulhomes
Май четеш каквото ти се иска. Къде видя да давам квалификация за човек, който не познавам. Казах какво говори това, което се вижда.

Е ти почваш да ме плашиш как разбра като нищо не се вижда да не би да си ясновидец.
Re: Помощ,как да си направа сам лепилото за плочки,помагайте моля
01-02-2012 - 11:03:07
Забавно е да се говори с теб, но пък безмислено. По прямо, пряко и просто няма как да напиша това, което казвам. Това, че ти го разбираш по някакъв твой си начин - нямам вина и няма да се обяснявам.
Re: Помощ,как да си направа сам лепилото за плочки,помагайте моля
01-02-2012 - 11:13:02
avatar
Quote
bulhomes
Забавно е да се говори с теб, но пък безмислено. По прямо, пряко и просто няма как да напиша това, което казвам. Това, че ти го разбираш по някакъв твой си начин - нямам вина и няма да се обяснявам.

Да и на мен взе да ми става скучно

Камини ,пещи-фурни ,барбекюта ,огнища за чеверме, руски печки ,гипсови мазилки и всички видове декорации от гипс ,всички видове каменни облицовки.
[mastercam.alle.bg] тел.0894391142
Re: Помощ,как да си направа сам лепилото за плочки,помагайте моля
01-02-2012 - 23:04:42
Не се твари бе Мастер ,този заради който се скарахте едвали знае точно за какво му е рецептата ,тез дето ти опонират също така едвали знаят или ги интересува на колко хора си помогнал докато те кибичат в този приключил форум.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход