Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

качествена дограма във Варна

Публикувано от антоанета димитрова 
качествена дограма във Варна
07-07-2011 - 23:49:32
Здравейте,
Търся качествена дограма на достъпна цена във Варна.Моля ви помогнете ми!
Re: качествена дограма във Варна
08-07-2011 - 19:24:33
avatar
Заповядайте в АЙ ВИ СЕЙЛИНГС - вярвам ,че ще останете доволна от качеството и цената....

Чест и почитание
Re: качествена дограма във Варна
11-10-2011 - 16:13:36
а избрала ли си профил или стъклопакет или поне обков? или направо каквото ти предложат ? разгледай [pvc-dograma.bg]
Re: качествена дограма във Варна
12-10-2011 - 16:58:01
Потърсете Стейшънпласт, мисля че ще Ви свършат работа. Поне на мен ми свършиха идеална работа.

От Полша, Германия, Турция, Русия и Италия пристигат вратите Борман в София от качествени материали. Евтини интериорни врати от Полша и Германия и солидни блиндирани входни врати Борман от Турция и по проект се изготвят полски и турски кухните от МДФ на Борман в София. А относно цените на вратите им или за вътрешните полски и немски интериорни врати направете запитване, или ако решите нещо да си купувате и търсите солидни входни врати Борман на ниски цени, то можете да разгледате сайтовете ни. Но за сметка на това пък, ако искате да изкарате пари от МЛМаркетинг, то Green Master - продуктите за здраве и красота, както Грийн Мастер е насреща - фирмата за качествени добавки и много и изключително добри продукти за здраве и красота. Никога няма да сгрешите, ако потърсите другия сайт на Борман за врати Борман - София, които са на ниски цени и Интериорни врати Борман - София на добро качество и от сигурна фирма.
Re: качествена дограма във Варна
08-11-2011 - 15:42:13
Двете варненски фирми, за които мога само добри думи да кажа, са Ай Ви Сейлингс и Сити Комфорт - Огнян Дилов.

Толкоз от мен :-)

@Gogol - Имаш ли нещо общо с Ай Ви ?
Re: качествена дограма във Варна
10-11-2011 - 09:54:28
avatar
Разбира се - работя там.....

Чест и почитание
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход