Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ВиК-то ще ми разкопаят тротоара, който аз съм направил????

Публикувано от bulhomes 
Re: ВиК-то ще ми разкопаят тротоара, който аз съм направил????
29-05-2011 - 06:50:59
Ей най-после лъч светлина в тунела.
Re: ВиК-то ще ми разкопаят тротоара, който аз съм направил????
15-06-2011 - 15:12:21
Значи да си трае, да не вземат да го накарат да го премахне за своя сметка, така ли? /риторичен въпрос/
Re: ВиК-то ще ми разкопаят тротоара, който аз съм направил????
15-06-2011 - 20:51:27
Свърши тя. Разкопаха го, поутъпкаха го, казаха, че уж да дадат поне цимент малко да си го дооправим, ама не е ясно кога ще го бъде това. Единия от работниците каза да искаме цимент, че давали, шефа на ВиК-то вика "Ааа, не знам - оправяй се с техника". Техника вика, че не знаел, ще питал, ще видим, ама да поизчакаме да се послегне...
Re: ВиК-то ще ми разкопаят тротоара, който аз съм направил????
15-06-2011 - 20:57:06
avatar
Аз мога да задам друг въпрос, даже е подходящ за нова тема. ЗАЩО КАТО ТРОТОАРА Е ОБЩИНСКИ, ЩЕ ТРЯБВА АЗ ДА ГО РИНА ОТ СНЕГА? И АКО НЕ ГО ИЗРИНА , ЩЕ МЕ ГЛОБЯТ? ЗАДЪЛЖЕН СЪМ ДА ПОДДЪРЖАМ ЧУЖДА СОБСТВЕНОСТ. КОМУНИЗЪМ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Cras, cras et semper cras et sic dilabitur aetas
Re: ВиК-то ще ми разкопаят тротоара, който аз съм направил????
15-06-2011 - 23:20:48
Е за колко време се рият 5 метра тротоар...съвсем разглезена работа е това...
Re: ВиК-то ще ми разкопаят тротоара, който аз съм направил????
15-06-2011 - 23:47:13
avatar
Quote
salvador
Е за колко време се рият 5 метра тротоар...съвсем разглезена работа е това...

КОМУНИСТ!!!!!!!!!!!!!

Cras, cras et semper cras et sic dilabitur aetas
Re: ВиК-то ще ми разкопаят тротоара, който аз съм направил????
15-06-2011 - 23:58:09
сид така като гледам не те слуша главата много много...
Re: ВиК-то ще ми разкопаят тротоара, който аз съм направил????
17-06-2011 - 17:26:06
Quote
bulhomes
Свърши тя. Разкопаха го, поутъпкаха го, казаха, че уж да дадат поне цимент малко да си го дооправим, ама не е ясно кога ще го бъде това. Единия от работниците каза да искаме цимент, че давали, шефа на ВиК-то вика "Ааа, не знам - оправяй се с техника". Техника вика, че не знаел, ще питал, ще видим, ама да поизчакаме да се послегне...
Ми като не мина бат`Бойко п отвоята улица*smiley_ahh*
Виж в началото на града как асфалтираха :]
Re: ВиК-то ще ми разкопаят тротоара, който аз съм направил????
17-06-2011 - 22:44:22
Не мога да ги разбера. Между Троян и Ловеч пак слагат нов асфалт, а на стария не помня да му имаше нещо. Магистралката в началото на Троян няма нищо общо с равнинност, но нея само я закърпиха и "ендъците" пак са си същите. Някой ми разправяше, че тая магистралка е на общината, а останалото е част от републиканската пътна мрежа.
Re: ВиК-то ще ми разкопаят тротоара, който аз съм направил????
17-06-2011 - 23:01:48
avatar
Quote
syncho
сид така като гледам не те слуша главата много много...

Защо? Дай ми смислено обяснение защо трябва да поддържам чужда собственост. Решенията са лесни. Или да кажат, че тротоара пред къщата е частна собственост на собственика на дома и да му вменят това задължение + това да гони всички нагли паркиращи гадове пред имота му или да поеме общината грижата за тротоарите. Навсякъде по света общините чистят и тротоарите, не само улиците. Само в Туземия се примиряваме с абсурдите!

Cras, cras et semper cras et sic dilabitur aetas
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход