Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Проблем с Вода от мазетата

Публикувано от DonCorlleone 
Проблем с Вода от мазетата
05-05-2011 - 11:02:18
Здравейте приятели ,
Имам следния въпрос към вас, имам къща около 130 м2 на два етажа с сутерен които до сега съм го ползвал като мазета, общо доло са 5 помещения...
Къщата е на 20 година като преди 4-5 години една зима едното помещение почна да се пълни с вода (не е циментирано на пръст е ) малко около 20 сантиметра , веднага изхвърлих водата с помпа и от тогава 4-5 години не се е появявала вода. Сега искам да циментирам помещението , но може ли да ме посъветвате нещо като изолация да направя? След като се циментира възможно ли е пак да излезе вода? Мислех си за дренаж около къщата , но няма ли да излезе много скъпо основите са 2 метра под земята 130 м2........

Моля дайте вашите мнения и съвети.... благодаря !
Re: Проблем с Вода от мазетата
05-05-2011 - 17:28:48
avatar
Скъпо не скъпо - трябва и да се яде.....
Ще протече независимо от бетона който смятате да положите - има пиниз и ще ви кажа какъв - само дайте една две снимки....

Чест и почитание
Re: Проблем с Вода от мазетата
05-05-2011 - 19:07:47
Помисли дали това ще работи в твоя случай..

[www.steam-boilers.org]
Re: Проблем с Вода от мазетата
06-05-2011 - 16:53:27
Уважаеми DonCorlleone ,
ние се занимаваме с отстраняването на точно такива проблеми. В случай , че имате нужда от нашите услуги можете да ни намерите чрез този линк :[forum.imoti.net]

Ние не врачуваме на боб и не даваме заключения от разстояние .
Принципа ни е прост : Преглед , диагностициране , лечение !
Същото е като да идете на лекар. Ние "лекуваме" такива сгради и лек за всяка болка има!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход