Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

КРАДЦИ НА СНИМКИ

Публикувано от rockwall 
Re: КРАДЦИ НА СНИМКИ
16-04-2011 - 00:12:34
avatar
Бил съм и сам обект на кражба на снимки, но след не особено вежливо обаждане до крадците, снимките ми бяха махнати. Няколко дни преди това ги попитах дали могат да ми направят такъв продукт и ми отговориха, че не можели в момента. СМЕШНИЦИ.

Този пост е за български производители (или пищещи се за такива), които на сайтовете си, вместо собствени продукти, са наредили снимка до снимка, всичко, което са видели ОЩЕ НА ПЪРВАТА СТРАНИЦА в Google Изображения.

Последният такъв случай е особено фрапиращ, защото съм запознат с продуктите, с различните технологии и с цената на оборудването, което ползват за производствата си. Окрадените фирми са от САЩ и Канада и с 3 от тях имам личен контакт.

БГ фирмата, която просто е гепила и наредила крадените снимки, сигурно и хабер си няма, че за да прави нещата, които е изтипосала на сайта си, ще са й нужни няколко милиона евро, вложени само в оборудване.

Смешното е също, че дори не са погледнали какво крадат.
Все едно да си завод за мотопеди, а на сайта си да показваш, не само мотопеди, но и ТИРОВЕ и комбайни.

Патологична олигофрения и простотия.
Чудя се как отговарят на клиентите си.

Rockwall Stone - Изкуствен Камък & Естествена Kрасота

Re: КРАДЦИ НА СНИМКИ
21-04-2011 - 08:02:25
според мен, снимка или текст за да са защитени трябва най напред да е посочено именно това че материалите са защитени.
ако тръгнеш да си търсиш права, е същото като да те питат какво би направил ако намериш на улицата 50 лв :ami:
ще ги върнеш в полицията-милицията ?
ще тръгнеш да питаш минувачите кой ги е изпуснал ?
или ще ги подминеш?
виж ако намериш портмоне с 50 лв и документи вече е различно...

"сиреч" идентификацията или посочването изрично на някакво право е важно

или пък друг пример , как да знаят хората да не паркират на твоето място ако не е обозначено че не бива?

тъй че..
Re: КРАДЦИ НА СНИМКИ
22-04-2011 - 11:55:41
avatar
Роки,
признай! ама честно! снимката за двустранните огради ваша ли е ?
И аз качих чужда снимка ама имам калъпа и мога да го направя!
Re: КРАДЦИ НА СНИМКИ
25-04-2011 - 22:30:57
avatar
Quote
complast
И аз качих чужда снимка ама имам калъпа и мога да го направя!

не качвам чужди снимки

Rockwall Stone - Изкуствен Камък & Естествена Kрасота

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход