Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Латекс - но какъв?

Публикувано от Palicha 
Re: Латекс - но какъв?
10-04-2008 - 08:34:59
Гогол,
Това, че не позновош брат ми не означава, че нямам брат, нали? Не парадирай с твоята ограниченост в определена сфера за да доказваш своята теза. Аз пък ще кажа само, че споменатата от теб компания е персона нон-грата в много от обектите на това море, за което ти говориш. И ако развитието се заключава в това да правиш все повече недоволни клиенти тогава с теб всичко е ок.
Re: Латекс - но какъв?
15-04-2008 - 21:32:22
avatar
Мисля ,че познавам брат ти....!
И какво от това....?
Нима Вие сте най великите?
Не вярвам......!
Вярно ,не познавам материята детайлно,но това не ме прави невеж?!
И все пак питам-кои сгради са направени с ваш материал?
За да разпитам и да съм доволен като ми кажат че наистина сте добри.....
Не се заяждам....
А не така сами да си правим реклама!
Относно Оргахим-вярно имат кофти политика да прескачат дистрибутора си /кой ли не го прави?/,дават чудесни цени,но знаете ли какво ще Ви кажа---Все пак работят?
Лично аз се ползвам с добро име и не желая да хвърлям кал по гърба си-но виж тук не си прав като пренебрегваш конкурентите си....
Нали точно те ти дават хъс да продължиш да се бориш........
Дерзай все пак-
Чест и почитание

Чест и почитание
Re: Латекс - но какъв?
31-07-2008 - 01:19:11
На морето аз лично мога да цитирам около 300 000м2 които сме изпълнили с Оргахим.Само за пример ще дам фондовата борса.Вижте им акциите за три години с какъв ръст са.Напълно подкрепям тезата за "даване на едно рамо" на българските производители.
Re: Латекс - но какъв?
31-07-2008 - 12:11:26
Човека попита за един глупав латекс, а вие го превърнахте в държавен проблем... и
зехте пак да си мерите пишките smiling smiley

Да си купи латекс на оргахим и няма да има проблеми. Бухаи смело с валяка и си ти smiling smiley
Re: Латекс - но какъв?
28-08-2008 - 14:50:28
Абе хора не можете ли да се аргументирате просто и ясно по темата кой латекс си струва да си купи човек цена и качество?
Re: Латекс - но какъв?
28-08-2008 - 20:40:14
до тук поне 20 човека казаха еди си кое препоръчвам... и наи странното е че всеки каза различно :} явно всеки продукт е добър clap: :}
Re: Латекс - но какъв?
28-08-2008 - 21:49:43
avatar
kalinski Написал:
-------------------------------------------------------
> до тук поне 20 човека казаха еди си кое
> препоръчвам... и наи странното е че всеки каза
> различно явно всеки продукт е добър

Така е, но при всеки трябва да се спазва точната технология, която определено прилича , но не е същата, като при другите подобни продукти от други марки и производители.
Re: Латекс - но какъв?
28-08-2008 - 23:48:46
От написаното до тук съдя че просто си избираш какъв да е латекс пак бил той и най лошият и грухаш с валяка като глух петел и ако не стане от 3-4 ръка биеш още 10 ръце и НЕМА НАЧИН ДА НЕ СТАНЕ, ВЕРВЙТЕ МИ.

значи изберете Българското така ли?
Re: Латекс - но какъв?
29-08-2008 - 01:06:00
Никой нищо не каза за ЛЕВИС , на Ойкос и на Дулукс ясно супер са.... боядисвал съм наситено оранжево със левис и искам да ви кажа , че стана супер с 2 ръце с един литър боя....бг боята трудно може да го докара даже и близък цвят според мен! Но миналия месец боядисвахме със силиконова левис и боята почна да се люпи и стана на нищо върху гипс картон..може би защото не сложихме грунд , а може би и заради нещо друго! confused smiley
Re: Латекс - но какъв?
30-08-2008 - 14:54:08
леко/пастело/лакпром/мега;орга хим ако имаш нерви за 5-6 до 9 ръце!!!!! (зависи от цвета де иначе може и с 2)
бенджамин муур/левис/ойкос/дулукс.....т.н.- без нерви само цъкаш- цъ-цъ и викаш е как ще ги стигнем....
пък и като теглиш чертата 6 ръце бг латекс по цена х горе долу= 2 ръце внос латекс по цена 2 или 3 по х
ОК аама нервите от тебе да минат..
и тва само за да подкрепим българското- родното.... confused smiley ъ-ъъъъ аз не си давам нервите...като се научат да правят боя тогава....
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход