Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Ще строя къща в троянския балкан. Търся строител.

Публикувано от Николай5Ков 
Re: Ще строя къща в троянския балкан. Търся строител.
19-04-2011 - 20:08:16
И аз така си мислех. Освен техния технически ръководител назначих още един външен... И аз всеки ден съм и висял над главите. Не мога да си представя какво щяха да сътворят ако не бях правил тези неща. За философтването съм съгласен - каквото им кажеш - правят - с повтаряне и потртяне но не мърморят. За краденето ми отмъкнаха една бака с мазилка от 110 лв, един силикон от 15 лв, нивилир,... Баката я върнаха полупразна, а за другите неща не съм им мрънкал. Ако ще работите с тях - никога не им плащайте докрай преди да са свършили! В това отношение докато плащах поетапно на строежа се работеше яко. При последния етап оставаха разни дреболии - измазване на комин и още няколко подобни - работа за ден най-много. Платих им и се почна едно отлагане....
Re: Ще строя къща в троянския балкан. Търся строител.
20-04-2011 - 08:28:54
Е то с плащането е ясно че трябва да им се поддържа интереса, мен колко българи са ме завлекли уж прилични хора на вид, сега вече нямам доверие на никой, за кражби с тех най-малко проблеми съм имал.

_________________
Re: Ще строя къща в троянския балкан. Търся строител.
23-04-2011 - 13:21:42
Нискоенергийни къщи на атрактивни цени - http://kasta.alle.bg/ , представител за гр.Троян.
Re: Ще строя къща в троянския балкан. Търся строител.
30-05-2011 - 19:54:24
Инж. Георги Драганов - техн. ръководител в ЕТ"ГЕДРА- П.Стефанова". Не познавам друг инженер с доказани майсторски умения, като мен. Ако нямате проект, ще Ви изготвя и ще Ви дам оферта за груб строеж и т.н. [www.facebook.com]
Re: Ще строя къща в троянския балкан. Търся строител.
30-05-2011 - 21:05:21
Quote
gedra69
Инж. Георги Драганов - техн. ръководител в ЕТ"ГЕДРА- П.Стефанова". Не познавам друг инженер с доказани майсторски умения, като мен. Ако нямате проект, ще Ви изготвя и ще Ви дам оферта за груб строеж и т.н. [www.facebook.com]


Бива,бива ,ама чак толкова голяма скромност............:]:]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход