Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Ще строя къща в троянския балкан. Търся строител.

Публикувано от Николай5Ков 
Re: Ще строя къща в троянския балкан. Търся строител.
10-03-2011 - 22:00:51
Николай5Ков...Колкото и да ти звучи невероятно,виждал съм бригада от 5 човека (техническия отделно) как вдигат къща от изкоп до покрив и я предадоха на възложителя измазана и с пълна обшивка от гипскартон вътре.Така,че...зависи от бригадата.За можене-може.
Re: Ще строя къща в троянския балкан. Търся строител.
10-03-2011 - 22:18:50
Да не се окаже,че понеже е балкан все пак ,че общаците трябва да са планински егери,пък строителя да му се наложи да поддържа транспортна логистика от табун с мулета :] образно казано! Балкан казва човека,не е казал село в троянско!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-03-10 22:19 от фло.
Re: Ще строя къща в троянския балкан. Търся строител.
17-04-2011 - 21:24:45
Здравейте!Казвам се Цветлин Коцев и мога да построя къщата ви до ключ.Когато имате готовност с архитектурен и конструктивен проект ще мога да ви дам оферта за грубия строеж.За контакт tsvetlinkotsev@abv.bg 0887970848.Благодаря!
Re: Ще строя къща в троянския балкан. Търся строител.
17-04-2011 - 23:14:03
здравейте,бих ви предложил услугите на ,,матеко - ад" . това е фирма разполагаща с затворен цикъл в строителството. разполага с много техника и механизация,технически ръководители и работници. има много изпълнени обекти като - "лидъл" в. търново; плевен;русе; разград ; - "технополис" в. търново; разград ; бургас; - вилни селища в софия ; - изграждане на резиденшал парк в софия; - подизпълнител на "икея"- софия и т.н. ако имате интерес бих ви свързал с тях. за повече информация имат си тяхна интернет-страница
Re: Ще строя къща в троянския балкан. Търся строител.
18-04-2011 - 08:14:24
Не се занимавай с глупости, на път за Троян минаваш край едни помашки села Галата, Кирчево. Направи си труда и ини през Галата. Питай за Асен и ще намериш решение на въпроса. Това ще бъде най-добрата ти оферта, уверявам те! Има някои особености когато се работи с такива бригади от помаци, но ако ги спазиш нещата си стават добре и много, много по-тънко отколкото фирми, ДДС-та простотии и тнт. Къде ще строиш ако не е тайна, аз съм фен на тия крайща, почти всяка събота и неделя съм нататък. Мога да дам някой съвет защото знам много месни особености.

_________________
Re: Ще строя къща в троянския балкан. Търся строител.
18-04-2011 - 16:32:24
Quote
Ivel
Не се занимавай с глупости, на път за Троян минаваш край едни помашки села Галата, Кирчево. Направи си труда и ини през Галата. Питай за Асен и ще намериш решение на въпроса. Това ще бъде най-добрата ти оферта, уверявам те! Има някои особености когато се работи с такива бригади от помаци, но ако ги спазиш нещата си стават добре и много, много по-тънко отколкото фирми, ДДС-та простотии и тнт. Къде ще строиш ако не е тайна, аз съм фен на тия крайща, почти всяка събота и неделя съм нататък. Мога да дам някой съвет защото знам много месни особености.
:]
Па и за Младен можеш да питаш, и за Георги и т.н. Ама в следващия момент ще бъде: Ами нямаме кофражи, няма туй, няма онуй и вярно всяка събота и неделя ще трябва да си по обекта. Това в кръга на шегата.
А сега сериозно:

Има начин да се даде оферта и да се икономиса ДДС, ама и това не е за всеки.

При готов конструктивен проект и аз мога да дам оферта. Точно защото е в нашия край и логистиката ми е лесна.
Re: Ще строя къща в троянския балкан. Търся строител.
18-04-2011 - 21:27:03
Ей мойте бяха от Галата. Много и бързо работят, но това "нивилир", "вибратор", "право", "чисто", "гладко"... не знаят такива думи. Да не ти се наложи и на теб после да пускаш такива теми - http://forum.imoti.net/read.php?17,295601,295601#msg-295601 и http://forum.imoti.net/read.php?17,295437,295437#msg-295437
Re: Ще строя къща в троянския балкан. Търся строител.
19-04-2011 - 08:19:54
Няма страшно, аз прекрасно се оправям с тях, и това което е излязло след тях е в пъти по-добро от това което виждам че са строили фирми около мен. Имам си подход, а той е много прост, но достатъчно ефективен, а именно ежедневен контрол вечери всичко се преглежда какво са направили и ако има проблем се оправя на следващия ден така че да ми хареса. Ритал съм криви стени и кофражи и са ги правили на другия ден, признавам, но въпреки това съм доволен от резултата. Ако нямаш време ти да го правиш наеми си грамотен човек за тази работа. Пак ще строя, може би тази есен започвам и пак с тях ще го направя, не ми трябват никъкви фирми и безброй умници. При помаците си има ред, когато говори бимбашията всички слушат а не като българите всички дават акъл и накрая нищо. Тaм сега има двама Асена, търси по възрасния с бусовете VW. И Младен го познавам, за нивелира и другото не си прав, вече са достатъчно грамотни някои от тях, четат планове и с нивелирите не се чешат а ги използват по назначение. Пак казвам, то не трябва много грамотни да има, че почват да си пречат и правят глупости. По един на обект е достатъчно, а другите да слушат и да им работят ръчичките, Кофражите не са проблем, сега има всичко пък и да си купиш някой кубик дъски и шперплат няма страшно, това после се използва, в най лошия случей ще имаш стратов пакет за печката за няколко години после строителството. Проблема е друг с тях, че поради големия интерес към тяхните бригади вече трябва да се чака, едно време аз им отворих очите преди 10 тина години, и до ден днешен ми благодарят за това. А мойте обекти и до ден днешен са си порфолио с което всеки строител би се гордял.

_________________



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-04-19 08:24 от Ivel.
Re: Ще строя къща в троянския балкан. Търся строител.
19-04-2011 - 08:36:17
Колеги,няма никакво значение дали строителите са бушмени,помаци,мангали или ескимоси! Важното е на обекта да има отговорен и кадърен технически ръководител да им диша във врата всеки божи ден! Ако не знаят устройство на тухлата и как се държи мистрията,разяснява им,показва им какво и как го иска и това е! Технически ръководител ,който да е ваш човек,а не такъв дето бригадата си го имала!
Re: Ще строя къща в троянския балкан. Търся строител.
19-04-2011 - 10:22:51
Е анджък де, нали и аз това казвам, този модел работи и нещата си стават грамотно ако ще и папуаси да са строителите.А помаците са много по-читави от българите, по ред причини, не крадат, не филосовстват и са скромни в потребностите си.

_________________
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход