Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Какво мислите за цената - усвояване тераса?

Публикувано от beunlimited 
Re: Какво мислите за цената - усвояване тераса?
21-02-2017 - 10:40:42
Изграждането на тераса с покрив от дърво и газобетони тугли може да стане без да се демонтира металният парапед все пак е носещ особено при панелките става с газобетон 5 ст. От вътрешната страна а от вън с топлоизолация така няма да натежи на терасата погледни този сайт naves.4stupki.com



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2017-02-21 10:47 от adiniks.
Re: Какво мислите за цената - усвояване тераса?
24-02-2017 - 23:15:44
Quote
adiniks
Изграждането на тераса с покрив от дърво и газобетони тугли може да стане без да се демонтира металният парапед все пак е носещ особено при панелките става с газобетон 5 ст. От вътрешната страна а от вън с топлоизолация така няма да натежи на терасата погледни този сайт naves.4stupki.com


Колега не си ли закъснял много с идеята, за тези години може вече 5-ет тераси да е направил човека
Re: Какво мислите за цената - усвояване тераса?
27-02-2017 - 01:23:58
Re: Какво мислите за цената - усвояване тераса?
13-03-2017 - 19:58:54
Преди около година си остъклих терасата, но сега много ми се иска да сложа плочки, за да изглежда по-хубаво, защото сега е с мозайка. Живея в София и проблемът ми е, че не знам на кой майстор да се спра. Нямам познати, които да се занимават с това, някой може ли да ми помогне?
Re: Какво мислите за цената - усвояване тераса?
14-03-2017 - 19:14:09
С две ръце ти препоръчвам [www.gaudi-ds.com] . Майсторите, които работят за тази фирма, са един от най-големите професионалисти в тази област. Аз съм използвала техните услуги и останах много доволна.
Re: Какво мислите за цената - усвояване тераса?
18-03-2017 - 15:31:14
Quote
elenatrifonova
С две ръце ти препоръчвам [www.gaudi-ds.com] . Майсторите, които работят за тази фирма, са един от най-големите професионалисти в тази област. Аз съм използвала техните услуги и останах много доволна.


Елена след като сте използвали услугите на майсторите би трябвало да им имате тел.номер и да препоръчате тях а не магазина,които оборудва баните.
Ако отиде там да търси майстори ще има и процент за магазина, пример ако майстора взема 18лв.м2 от магазина ще ги пратят на 22лв./м2
може и да бъркам но в повечето случай е така.
Re: Какво мислите за цената - усвояване тераса?
29-03-2017 - 19:42:14
Не знам как е при другите фирми, но не мисля, че има подобна практика в тази фирма.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход