Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Сглобяеми къщи....

Публикувано от gogol 
Re: Сглобяеми къщи....
15-01-2011 - 16:20:56
Моите поздравления г-н Гогол. Ето на това казвам педантичност и точност. В тези пари влизат ли някакви надници, или си я правихте сами? Ако бяхте направили още един етаж от горе цената щеше да падне на около 300лв/м2, но и така според мене е доста добра.
Re: Сглобяеми къщи....
15-01-2011 - 16:36:38
Само да попитам, дали тази къща е същата, за която мисля /в Д4/ и ако е така - малка поправка : облечена е с гипсофазер, а не с аквапанел на Кнауф, оттам и ниската цена, която учудва мнозина.............

Не се страхувай от съвършенството - никога няма да го достигнеш....................../Салвадор Дали/,
но може да пробваш......
Re: Сглобяеми къщи....
15-01-2011 - 17:03:51
Quote
menyman
Само да попитам, дали тази къща е същата, за която мисля /в Д4/ и ако е така - малка поправка : облечена е с гипсофазер, а не с аквапанел на Кнауф, оттам и ниската цена, която учудва мнозина.............

Да, ако е ГФ това обяснява тези 6.60лв/м2
Ама и при облицовка с аквапанел (определно за предпочитане отвън) цената би се вдигнала с не повече от 1600-1700 лв, тоест пак идва около 510лв/м2
Никак не е лошо.

Gogole - с каква дограма постигна тая цена ?
Re: Сглобяеми къщи....
15-01-2011 - 17:33:59
Quote
gogol

Как смятате - има ли бъдеще подобен тип къщета?

На подобна цена към момента този тип строителство е неконкурентноспособно спрямо класическите технологии.
В ситуация, в която повечето инвеститори гонят единствено най-ниската цена, това означава, че предпочелите технологията ще са малцинство.
В един по-далечен период.....кой знаеwinking smiley
Re: Сглобяеми къщи....
15-01-2011 - 17:48:11
avatar
Миленски - обекта е в Шабла и с нашия общ познат постигнахме цената....
Тая година ще има още 3 подобни - яко се вързва бюджета
Дограмата е ПрофиЛинк....
Дайте решение за термомоста?
Петър - за къде става въпрос да се достави аквапанела?
Ако е за Варна няма проблем.....

Чест и почитание
Re: Сглобяеми къщи....
15-01-2011 - 19:02:13
avatar
Цени на по-евтиния Аквапанел - [www.rivagips.com]

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Re: Сглобяеми къщи....
18-01-2011 - 17:32:38
avatar
Нямате ли идеи?!?

Чест и почитание
Re: Сглобяеми къщи....
28-01-2011 - 18:13:15
Термомост на стоманените греди - дъсчена обшивка?
Re: Сглобяеми къщи....
29-01-2011 - 10:38:45
avatar
Тогава как спирам термомоста към съединението им с тавана?

Чест и почитание
Re: Сглобяеми къщи....
29-01-2011 - 20:11:40
Малко не ми е ясна темата - даже аматьор строител не съм
(малко плочки , шпакловки, стиропор - това ми е опита) - така че се извинявам за нескопосното включване.

Как са свързани металните колони към покрива/тавана - заварки към фермата на покрива?

поздрави
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход