Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Реални препоръки за добри майстори

Публикувано от Rali2000 
Re: Реални препоръки за добри майстори
28-01-2011 - 15:55:04
Personall, благодаря за информацията и отзивчивостта ти.

Menyman,

В цитирания от теб случай най-вероятно си прав, но при мен лично не се е случвало при проблем, майсторът да си признае грешката. Проблем има -виновни никога! Всеки човек греши, но пък е достойно и да си признаеш грешката, а не да мрънкаш с някакви смешни аргументи-мога да дам доволно количество примери от моята скромна практика:]. Моето впечатление е , че некоректните майстори "никога не грешат", защото признавайки грешката си ,ще трябва и да си я оправят без пари. Но пък като клиент твърдя , че достойният майстор, признавайки своята грешка ще ми се издигне многократно в очите.*write*

Всички търсим истината!
Re: Реални препоръки за добри майстори
29-01-2011 - 18:10:53
Малко встрани от темата, ама като стана въпрос за външни мазилки, да попитам - какво ви е мнението за външните мазилки на ISOMAT, които са с около 30-40% по-евтини от тези на WEBER и BAUMIT?
Re: Реални препоръки за добри майстори
30-01-2011 - 16:09:53
Bo,

Обърни се за по подробна информация към Gogol, той е представител на продуктите ИЗОМАТ. Дано даде безпристрастно мнение от практиката *angel*

Всички търсим истината!
Re: Реални препоръки за добри майстори
30-01-2011 - 17:29:05
Благодаря! Надявам се, че ако Gogol e във форума ще се включи. Но ако и други имат опит с външните мазилки на ISOMAT ще е добре да го споделят.
Аз, например, съм изключително доволен от продуктите Megacret 40 и Aquamat, то и друго на ISOMAT май не съм и ползвал.
Re: Реални препоръки за добри майстори
30-01-2011 - 19:04:00
Аз , миналата година ползвах MULTIFIL stone- фуга за камък, та ще видим като мине зимата дали всичко ще е О.К.Би ли споделил MEGAGRet 40 за какво си го ползвал, защото мисля в гаража да го положа като финишна гладка замазка, но в сайта на фирмата няма много инфо-дали става за тази цел.

Всички търсим истината!
Re: Реални препоръки за добри майстори
30-01-2011 - 19:21:07
avatar
Мазилката от тази година е с нова формула и се надявам ,че ще се хареса на клиентите.
Нови 304 цвята....По морето имам направени декари с нея и вярвайте - до сега никой не се е оплаквал.
Мултифил стоун е лепилна и фугираща смес - ако правилно сте я положили още доста време ще сте доволен.....
А за довършителна замазка ви препоръчвам Мегаграут 101 или Флаукрет 3-30 - ще останете доволни и от тях!
Мегакрет 40 е репарационен разствор с който възстановявате бетонни сечения - няма да стане за полагане на под - не че ще се изхаби - просто не е това предназначението му.
От тази година фирма Изомат започва производство на полиуретани,имаме нов завод в Сърбия,от тази година започва строителство в Румъния,а от догодина и у нас!
Както виждате се развиваме към все по добро и целта е да има нови и още по доволни клиенти.
Ако нещо ви интересува - заповядайте - ще отговоря на всички.....

Чест и почитание
Re: Реални препоръки за добри майстори
30-01-2011 - 19:46:12
Колеги, ако някой има изпитан, но не и скъп майстор-дърводелец за София - нека ми пише, моля. Става дума за дървена дограма на панел.
Re: Реални препоръки за добри майстори
30-01-2011 - 20:09:14
Мегакрет 40 го изпозвах за запълване на дупки и канали от прокарване на кабели и тръби в плоча и/или колони, точно за каквото казва Gogol като репарационен разтвор. Много лесно се нанася (леплив е) и става изключително здрав.
Да попитам Gogol, че така и не можах да се ориентирам - коя от двата типа готови мазилки на ISOMAT - полимерна и силиконова е по-паропропусклива? И също за района на Софийскто поле - кой тип (вкл. и сухите мазилки на циментова основа) би препоръчал? Благодаря!
Re: Реални препоръки за добри майстори
31-01-2011 - 17:13:16
avatar
Всичко зависи от бюджета който сте заделил.....
Силиконовата и акрилната мазилки са с изцяло нови формули и с нови цветове - паропропускливи са и не се притеснявайте от конденз.
За сухите мазилки бих уточнил кои?
Има два вида мармокрет файн или декор , и мармокрет файн или декор плюс!
И при двата вида полагането е добро,като вметна ,че през лятото мазилката трябва да се структурира почти веднага след полагането и - дърпа малко по бързо!
Като устойчивост е еднаква с акрилната или силиконова мазилки.....
Един евтин и ефикасен вариант.Със сухите мазилки постигате еднакъв ефект както с по скъпите видове,същата квадратура и устойчивост!
Мога да кажа ,че повечето ми обекти са направени именно със сухи мазилки / готовите са едва от 2 години/,като за по добра обработваемост увеличих след доста опити направната вода точно на 7 литра - въпреки инструкциите за 5,4 литра....
За да запазите вида и и за да не постигнете петнистият ефект - към всяка торба прибавяте точно 7 литра вода!
Мисля ,че към каквото и да се ориентирате ще останете доволни от резултата......
Нека сме РАЗЛИЧНИ от всички останали

Чест и почитание
Re: Реални препоръки за добри майстори
01-02-2011 - 11:55:47
avatar
Здравей!
Ще ти препоръчам майстор само за навеса и то ако искаш да го направиш от метална конструкция.
Ето го и линка: http://montaznahaleta.wordpress.com/.
За да не звучи като гола реклама, ще кажа, че при една буря в оранжерията в град Левски повечето халета се бяха потрошили с изключение на неговите, 4 на брой. Добър е.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход