Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Реални препоръки за добри майстори

Публикувано от Rali2000 
Re: Реални препоръки за добри майстори
09-01-2011 - 10:41:13
Съжалявам,че така ви настроих срещу себе си,просто смятам,че намека на n.nikoloff беше излишен.
Искрено се извинява за коментара.
Re: Реални препоръки за добри майстори
17-01-2011 - 20:01:56
Побут на темата. Още си търся читави майстори.*write*

Всички търсим истината!
Re: Реални препоръки за добри майстори
17-01-2011 - 23:27:55
avatar
Quote
messershmit77
Драго,какво не им харесваш на турчелята,те работят най- съвестно и честно,и качествено,и най малко крадат...

Да разбирам ли от това което си написал че ние с теб сме БЪЛГАРИ сиреч крадци и мошенници,претупваме работата си,нямаме съвест а за честност какво да говорим .С това ли олицетворяваш българският си произход?
А можеби не си българин .Какъв си тогава? Ако се срамуваш от произхода си просто иди да те обрежат и ще станеш съвестен,честен,качествен и няма да крадеш.
Re: Реални препоръки за добри майстори
18-01-2011 - 00:16:26
Рали, какви майстори търсиш? Прощавай не ми се чете цялата тема. Инак ако съм през 3 морета от строителната площадка на Европа мога отговорно да ти препоръчам съвестни хора които ми работиха на мен.

С поздрав*drink1*

„Бъди възторжен идеалист, честен до самопожертване, смел до безумство,
влюбен в България до фанатизъм!”
Полковник Борис Дрангов
Re: Реални препоръки за добри майстори
18-01-2011 - 12:04:44
Здравейте, ние също довършваме къща в София. И при нас работиха предимно турци и сме много доволни. Как ще си подготвите акт 14, 15 и 16. Ние стигнахме до тях и изглежда ще бъде проблем. Мога да ви дам координатите на един майстор, който ни прави външната изолация, лепи теракот, маже. Доволни сме. На "лични" ще ви изпратя адреса си.
Re: Реални препоръки за добри майстори
18-01-2011 - 14:47:41
Мастеркам, не се обиждай но си краен . Не мисля , че МЕСЕРШМИТ, както и аз говорим обобщаващо. Честността, коректността , морала итн не ги приемам като обществена , а като индивидуална норма.Тук всеки мисля , че говори от личната си практика и опит за КОНКРЕТНИ хора с които е работил, независимо от кой етнос са.Другото за стадото и мършата всички го знаем. И аз съм българин и знаеш ли колко ми се иска да се гордея силно с произхода си, стъпвайки не само на историята ни, но и на съвременната ни действителност и колко ми е неприятно , когато чужденците ЕВРОПЕЙЦИ не знаят дори столицата ни/ бъркайки я със столицата на Румъния , Сърбия/, а ни свързват основно с корупция, измами по еврофондове, проституция, синтетични наркотици и фалшиви пари.
Мастеркам, аз лично с удоволствие чета твоите постове и считам без да те познавам, че си професионалист в твоята сфера и стойностен човек. Тук има доста такива, които са достойни за уважение.
Та в тази връзка GETO подписа ти е страхотен, адмирации за което.Както писах остава ми да се излее външна стоманобетонова плоча при подхода към гаража, като се подведат наклоните/ около 130м2/, изграждане на външен дървен навес /около 25м2/ може с външно барбекю, външна силикатна мазилка /топлоизолацията и теракола на грунд са готови/, 2 външни шахти, камък-външно, вътрешна фина шпакловка, плочки, подпрозоречни первази от варовик ,боя и още някои дребни неща, които трябва да се направят. Ако имате подходящите хора ще съм благодарен за препоръките , както на ГЕТО, Румяна Вълкова и други.*write*

Всички търсим истината!
Re: Реални препоръки за добри майстори
18-01-2011 - 23:35:38
avatar
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Скоро направихме нещо почти същото като при Вас. Или по-точно това , което остава да довършите. Смелo препоръчвам моята фирма. Цените са нормални. Обсъждаме ги заедно с Вас.

Ето, ще Ви дам линк към това за което Ви говоря, за да не стоят думите във въздуха.

Имаме възможност и можем да започнем възможо най-скоро.
мазилка, бетон за гаражи, навес - голям за тераса, камък, ограда smiling smiley






Ще се радвам ако сме Ви от полза.

Успех: Йордан Сечков

0888801716; 0887224717
www.sechkov.com



п.п.
Струва ми се, че има проблем с личните съобщения...!? Изпращам и не се доставят.



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2011-01-18 23:48 от personall.
Re: Реални препоръки за добри майстори
19-01-2011 - 00:16:51
Сечков, защо този господин от последното фото се подпира? И къде са какските?winking smiley Шегувам се. Желая ти успех*drunk*

Рали, моята къща е на същият етап и всичко изредено от теб ми предстои. Имам положена вътрешна машинна шпакловка, но този предприемач и на врага си не бих препоръчал. Моите момчета, които имам предвид ми работиха по един апартамент и са съвестни, а цените мн. добри но едва ли ще ти свършат работа. Те ми правиха финни шпакловки, ВиК, подови настилки ама при теб е друго.
Знаеш ли, иска ми се да те помоля ако намериш хора за външната топлоизолация и мазилка да ми пратиш координатите им за да ги ползвам, разбира се ако си доволен от тях? И още нещо, дали ще ти е удобно когато това стане да пуснеш тук повече подробности, като цени, материали и т.н.? Вярвам това би било от полза на мн. колеги тук особенно за такива през 3 морета като мен. Като си ида у дома губя 1-2 седмици само за да намеря хора, да вляза в час с цени и т.н. Хайде пък аз ще почерпяwinking smiley*

Желая ти здраве и успех!
*drink1*

„Бъди възторжен идеалист, честен до самопожертване, смел до безумство,
влюбен в България до фанатизъм!”
Полковник Борис Дрангов
Re: Реални препоръки за добри майстори
19-01-2011 - 02:18:59
avatar
Quote
Geto
Сечков, защо този господин от последното фото се подпира? И къде са какските?winking smiley Шегувам се. Желая ти успех*drunk*


+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Хаха. Това е Румен. Шофьора на камиона ни. Чака да разтоварят плочите за двора.
Каските са където трябва. Готови за употреба.smiling smiley

Гето, ние правим топлоизолация. Можем веднага да обиколим 4-5 къщи. Да видите, пипнете и прецените. Ако сте в България. Тази изолация / от снимките по-горе, а и по-долу / е от една къща в Марчаево. Правихме я на 38 лв./кв.м. / материал, труд , скеле/

Ето още няколко снимки за по-добра представа:




И от няколко други къщи:







До скоро : Йордан Сечков

п.п. Снимките ги яде малко страницата, но не е фатално.
Може да видите повече на сайта ни.smiling smiley

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Re: Реални препоръки за добри майстори
21-01-2011 - 19:20:58
Geto, привет

На мен и вътре ми предстоят поставяне на фаянс теракот, фаянс и фина шпакловка, така че ако не те затруднява може да ми пуснеш координатите на хората от които си /много/доволен, ако може и да споделиш и цени*ok*
Незнам ти на каква ТИ си се спрял, аз моята си я правих със стиропор 24 кг/м3, преди година и половина-1-ви етаж с 8-ца , а втори с 12-см дебелина. Поръчах я от ПЛАСТИМО-Самоков/бях чул , че работели за Баумит или Вебер /, стеропора им е добър.Излизаше под 90лв/м3 доколкото помня.Имай предвид , че доста трудно си намерих дюблите/пластмасови полски дюбел-пирон 260мм за 12-ката и 200мм за 8-цата/, така че ако можеш си ги напазарувай там, ако ще правиш ТИ с вата трябва да са метални.Аз преди да поставя ТИ-ията измазах с ВЦР къщата и няколко месеца съхнеше.Правиха ми я едни цигани с които се работеше тегаво и не ги препоръчвам Цена 6лв/м2+ пари за скеле, като не вадихме прозорците.На места мазилката стигна 6-7 см дебелинаmoody smileyПосле с турците, спазарихме цена 20лв/м2 завършено с мазилката, като в началото се уговорихме в тази цена да влиза и поставянето на ъгловите ръбохранители и водооткапи, но тъй като при мен водооткапите излязоха над 130 л.м , същите започнаха да мрънкат и им дадох допълнително 300лв за водооткапите+ по една надница за сглобяване и разглобяване на скелето.Мое основно изискване беше ТИ да се лепи на гребен/а не на топки/, въпреки, че и разх. норма на лепилото се увеличава ,но съм убеден , че така е правилно. Задължително изисквах по 10 дюбела на м2 и укрепване на външните ръбове с допълнителни дюбли и от двете страни /съгл. инструкциите на Вебер-дори им ги принтирах/.Мрежата + лепилото+водоткапите и ръбохранители бяха на Вебер/добри са, но и по скъпички от китайските/.Взимал съм и китайска мрежа и водооткапи, но са много по зле.Мой съвет е ,когато си правиш ТИ да гледаш да няма и сантиметър без мрежа и задължително да обръщат изцяло външните ръбове на дограмата с мрежа, в противен случай, там където се срещат двата ръба-пука задължително.И още нещо- преди да измажат с ВЦР и преди поставяне на дограмата на абсолютни всички ръбове поставих ТИ-фибран-4 см на DOW с плътност над 45кг/м3 /много е добър/ с ширина-ширината на зида +4 см от двете страни,за да предотвратя образуване на термомостове.Като цяло топлоизолацията я поставиха добре/ползваха дори мастари и нивелири:]-шегичка/ , както и тераколовата шпакловка-доста е гладка без мустаци , но не минаваше и ден , без да отида на обекта и винаги съм им посочвал забележките си и си ги оправяха кога с мрънкане , кога с усмивка :] Абе контролът му е майката.
Personall, снимките показват добри неща . Можеш ли тук или на лични да ми изпратиш ориентировъчни цени за труд или труд+материал: мазилка-силикатна или силиконова2,5/+скелето/,изграждане на навес- цена на м2 - моя проект е за 4 стоманобетонови колони/ с фусове на 80 см/ и 4греди , двускатен покрив 20 градуса, с обшивка ,керемиди BRAMAC, челни дъски, улуци от двете страни .Обща площ около 25м2/5х5/. Онзи навес на снимката ми хареса при него каква е цената/м2.Изливане на бетонова плоча около10 см дебелина. Преди това трябва да се дадат наклоните, насипване с инертен материал с деб. 5 см, трамбоване . Площта е около 130м2 , изграждане на 2 шахти 60/80см.Полагане на камък-безформен и формен гнайс - хоризонтално и вертикално до h 100, има и други неща.
Айде със здраве*drink1*

Всички търсим истината!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход