Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Надник в строителството

Публикувано от ani2930 
Re: Надник в строителството
30-01-2011 - 18:53:23
Така е Фло, ценно е когато имаш човек на когото можеш да разчиташ и да те подкрепи. Аз почти с всичко съм се спрявал сам*beer*
Re: Надник в строителството
31-01-2011 - 12:04:55
Quote
n.nikoloff
И 25 лв да се спазариш, и 50 все тая. Ако не си им над главата пак нищо няма да свършат. Зарежи квалификацията и желанието. Никой от тях няма квалификация и желание да работи. Ако им кажеш, че ще им плащаш по 50 лв на ден без да работят, само че трябва да идват всеки ден до обекта да си ги взимат ще те питат не може ли да дойдат веднъж в седмицата и да вземат парите за цялата седмица. И да дойде един и да ги вземе за останалите.
Абсолютно си прав Николов:]
Re: Надник в строителството
04-02-2011 - 00:54:29
avatar
Quote
ani2930
Здравейте!
Много благодаря за отговорите и съветите на всички!
Все пак ще ми бъде любопитно да знам в какъв порядък горе-долу се движат надниците. Айде, да не е на ден - на месец да е, все пак има някакви граници, предполагам. Съгласна съм, че е "колкото се спазариш", но горе-долу в какъв порядък - от статистическа гледна точка, ако щете smiling smiley
Поздрави!


Ани...постави се на място на работника и се попитай сама себе си - " Аз колко пари ще искам, ако ме вземат на работа да зидам или да правя кофраж по 8-10 часа на ден?" Но преди това отиди на един обект и работи "благотворително" от сутринта до смрачаване.

Предполагам, че и 200 лв. ще са малко. А бачкаторите взимат в случая примерно 40 левчета. По 4лв. на час.

Във мойта фирма плащаме на общите около 30-35лв. на ден. Те искат да работят и събота и неделя. Имат фургони в които спят.
На зидарите , кофражисти - 45-50-55 лв. Знам какво е да си по цял ден на обекта и сърце не ми дава да си помисля за по-малко пари на ден. А идва и един момент в който просто не си струва да работиш.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход