Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Строителство от основи до ключ. Цени за труд!

Публикувано от lbi 
Re: Строителство от основи до ключ. Цени за труд!
25-11-2010 - 08:12:09
avatar
*ok*

Чест и почитание
Re: Строителство от основи до ключ. Цени за труд!
25-11-2010 - 21:22:28
160лв на кв. за подпорна стена на някой да не би да му се струва евтино? Макар и първа категория не означава,че трябва да струва солидна сума.Във фирмата която работя направиха поне 300м.стена в Пампорово около нашия хотел,така че имам поглед от първа ръка и това е,че струва доста по малко.
Re: Строителство от основи до ключ. Цени за труд!
25-11-2010 - 21:34:01
avatar
Иди направи и на Марица и тогава сравнявай.

Всъщност от няколко поста се опитвам да кажа, че от подпорна стена до подпорна стена има мнооого голяма разлика според зависи от многото обстоятелства.

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.




Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-11-25 21:37 от n.nikoloff.
Re: Строителство от основи до ключ. Цени за труд!
25-11-2010 - 21:43:01
Аз не съм правил, а съм бил наблюдател и едвали мога да знам навсякаде колко би струвало.Това че казваш всички са различни това съм и аз имал предвид.
Re: Строителство от основи до ключ. Цени за труд!
25-11-2010 - 22:19:18
avatar
Quote
stenmark
Аз не съм правил, а съм бил наблюдател и едвали мога да знам навсякаде колко би струвало.Това че казваш всички са различни това съм и аз имал предвид.
Именно! Оттам и цената играе много, даже в порядък. И да се обявява цена "ей така" е най-малкото наивно и съвсем непрофесионално.

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Re: Строителство от основи до ключ. Цени за труд!
26-11-2010 - 08:08:11
avatar
Пък аз исках да видя как се смята,а се оказа ,че за чиста математика трябвало да заложа 5000 лева за да ми покажат......
Егати и майтапа!
Седнах,понаучих туй-онуй и спестих - ей на това му се вика - пич!spinning smiley sticking its tongue out:]smoking smiley

Чест и почитание
lbi
Re: Строителство от основи до ключ. Цени за труд!
26-11-2010 - 18:22:38
Еми нали ме обвинявате тука и се заяждате с мен затова е най-добре да се обзаложим и видим кой прав кой крив! Не се заяждайте колеги, не съм влезнал тук да споря и да се заяждам.
Re: Строителство от основи до ключ. Цени за труд!
26-11-2010 - 23:12:07
avatar
Quote
lbi
Еми нали ме обвинявате тука и се заяждате с мен затова е най-добре да се обзаложим и видим кой прав кой крив! Не се заяждайте колеги, не съм влезнал тук да споря и да се заяждам.

Гледай сега...
Ще го обясня още един път. Този раздел е за коментари. Коментарите се получават на принципа "каквото повикало - такова се обадило". В този раздел директната реклама много дразни читателите, защото влизат тука не за да четат реклама, а да намерят отговори на определени въпроси. За целта си и има създаден раздел "Строителни обяви", където на воля може да се публикува директна реклама. Много е просто. Има си правила и етика. Ако спазваш правилата и етиката на разговора ще получаваш съответното отношение. Ако не ги спазваш - получаваш друго отношение. Не виждам нищо сложно. Тук, в този раздел можеш да влезнеш с две намерения - да помогнеш на някой питащ, или сам да питаш нещо с цел да получиш помощ. Кое му е сложното???

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.




Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-11-26 23:15 от n.nikoloff.
Re: Строителство от основи до ключ. Цени за труд!
26-11-2010 - 23:59:49
Подпорна стена на какво? Ако е на язовир може и повече, но рядко ги дават на такива като нас.
Re: Строителство от основи до ключ. Цени за труд!
05-12-2010 - 13:16:58
Другарю lbi - тази част от форума не е за обяви, всички както виждате се въздържаме да публикуваме рекламна под всичките и форми. Най-малкото би трябвало да се извините на останалите и да не се обиждате от справедливо отправените критики (така поне се очаква да постъпите ако бяхте професионалист).
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход