Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Фаянсови плочки на пода?

Публикувано от pupcho 
Фаянсови плочки на пода?
07-09-2010 - 14:11:18
Въпросът е там, че ми останах мешано количество фаянс + гранитогрес колкото за подът на гаража. Ще се изпотрошат ли? Натоварванията ще са единствено от рядко преминаващи хора (аз, жена ми и детето). Колата ще стъпва върху 2 ленти направени само от гранитогрес.
Re: Фаянсови плочки на пода?
07-09-2010 - 14:59:02
Да.А и ще се пързаля.
Re: Фаянсови плочки на пода?
07-09-2010 - 17:22:26
Той и гранитогресът ще се изпотроши най-вероятно.
Re: Фаянсови плочки на пода?
07-09-2010 - 21:43:42
avatar
Абе със сигурност ще има изпотрошени ръце и крака...

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Re: Фаянсови плочки на пода?
07-09-2010 - 23:15:49
Да вметна само,че принципно има гранитогрес с достатъчно висока спецификация,който няма да се строши ако паркираш коли отгоре му,почти няма да се издраска,няма да поема влага и също така може да не се пързаля чак толкова много.

Просто шансът останалия ти от строежа гранитогрес да е с толкова висок клас е 0,000001%.
Re: Фаянсови плочки на пода?
11-09-2010 - 21:02:56
Налепи плочките както си намислил, няма проблем. Единственото което е от значение е да нансяш лепилото по цялата повърхност на плочките и да не оставяш кухини. winking smiley
Re: Фаянсови плочки на пода?
12-09-2010 - 08:45:26
avatar
*ok*

Чест и почитание
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход