Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Оцветяване на щампован бетон

Публикувано от asseteng 
Re: Оцветяване на щампован бетон
21-08-2010 - 16:42:41
avatar
Серсем вярно.....
Майко мила - нали поправях нещо подобно миналата година....!?!
На Фло рецептата сработи но само за година,УВ лъчите го скапаха,та се наложи яко използване на не евтин импрегнатор.....
На момата дето го правих инфаркта беше видимо в МАКРО..... измерение....eye popping smiley

Чест и почитание
Re: Оцветяване на щампован бетон
21-08-2010 - 16:55:17
М-р ФЛО, не мога да видя къде се е озъбил. Това търкало е все още с кофража. На долната снимка в завършения вид също не виждам, ама ще държа под око, на 5 крачки са ми и двете къщи. По този тип кич си падат най-много индийците и тем подобни.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-08-21 16:57 от Nasko.Stoykov.
Re: Оцветяване на щампован бетон
21-08-2010 - 19:27:40
Quote
Nasko.Stoykov
М-р ФЛО, не мога да видя къде се е озъбил. Това търкало е все още с кофража. На долната снимка в завършения вид също не виждам, ама ще държа под око, на 5 крачки са ми и двете къщи. По този тип кич си падат най-много индийците и тем подобни.
Сър,не възлагайте много доверие на точността на погледа ми! В погледа имаме голяма прилика с Бъстър Киитън!:]
Re: Оцветяване на щампован бетон
21-08-2010 - 19:52:00
На мене ми се струва че този поглед се дължи на Мохито-то, не на мухите.*drink1*
Re: Оцветяване на щампован бетон
21-08-2010 - 20:07:50
Quote
Nasko.Stoykov
На мене ми се струва че този поглед се дължи на Мохито-то, не на мухите.*drink1*
Проверявам доколко е верно,че количествените натрупвания водят до качествени изменение*drink2*
Re: Оцветяване на щампован бетон
22-08-2010 - 15:17:52
avatar
Quote
gogol
Не е задължително - почти всички използват сива маса - цвят има само по желание и ако има кой да плати масрафа.....
Дори вашта фирма предлага два -три цвята.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход