Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Ламинат - моля за съвет

Публикувано от Chiara 
Chiara
Ламинат - моля за съвет
17-06-2006 - 15:12:17
Може ли някои - които има вече подобен опит - да ми препоръча добър маистор за поставяне на ламинат - искам да поставя ламинат в целия апартамент, вкл. кухня и коридор, без преход между помещенията. До сега винаги съм попадала на маистори, които работят много лошо.

Как е по - добре - лепен ламинат или click ?
Благодаря предварително.
А за дъбов паркет какво ще кажете?
17-06-2006 - 18:28:42
avatar
[www.business.bg]

Аз като човек, който стъпва 22-ра година върху дъбов паркет най-ниско качество, че дори и то е много по-добро от най-добрия ламинат и като издържливост и като визия. smoking smiley

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Chiara
Re: Ламинат - моля за съвет
17-06-2006 - 21:58:55
Да, знам - дъб. паркет е класика, обаче -аз имам паркет, които и след циклене и лакиране изглежда зле, докато ламинат в целия апартамент визуално изглежда по - красиво,затова и сменям паркета с ламинат.
angel
Re: Ламинат - моля за съвет
17-06-2006 - 22:03:44
NVP Lemon - Ползвах услугите им и съм страшно доволен.

Печени момчета и си разбират от работата.
Chiara
Re: Ламинат - моля за съвет
18-06-2006 - 09:36:06
Какво е това - магазин?
Къде е?
тц тц тц
18-06-2006 - 12:05:00
avatar
"аз имам паркет, които и след циклене и лакиране изглежда зле"

Аз за такъв дъбов паркет за първи път чувам, но може би е възможно ако са го редили деца на по 6 годинки eye popping smiley confused smiley

Между другото и за първи път чувам някой да иска да си смени дъбовия с ламиниран паркет, но и това е възможно знам ли confused smiley

А щом твърдо сте го решили ако сте от София вероятно получавате един безплатен вестник в пощенската кутия всяка седмица. Ако е така погледнете на последната страница има голяма реклама на една фирма с много добри цени за ламинат.



Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Ламинат - моля за съвет
18-06-2006 - 19:27:12
Съгласна сам, че паркета е по-доброто нещо.
Може ли някой да каже 25 кв. м. дъбов паркет 3-то качество по 14 лв. кв.м. и всичко останало до лакирането със средно качество лак на каква цена може да излезе </= 500 лв. и го поръчвам веднага. moody smiley
Chiara
Re: Ламинат - моля за съвет
18-06-2006 - 19:37:04
не знам дали е дъбов - аз съм жена и не разбирам от паркет.Бил ,,добро качество "
каза някои.Но е грозен!

За това кои го е редил - и аз се очудвам как строителната фирма може да има такива маистори - те и таракота в банята така са сложили, и дограмата - всичко.
Сега го преработвам .

Апартамента е в Сф, но аз - не. Трябва за две сведмици да му направя ремонт и събирам информация.

Пoздрави -

Купувам каквото си искам ! smiling smiley
Re: Ламинат - моля за съвет
18-06-2006 - 21:00:19
avatar
Това последното са редовете от подписа ми, който се добавя автоматично след всеки мой постинг тук. А понеже ме нарекоха поет в една друга тема за един северен град аз държа да уточня, че всъщност текста на английски от долу е припев на една песен на "Guns'n Roses" и не съм го измислил аз :}

Пиша всичко това, защото виждам това "Купувам каквото си искам" :} :} :}

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Chiara
Re: Ламинат - моля за съвет
18-06-2006 - 22:31:33
Znam, che e text ot pesen , dosta izvestna, kakto i izpalnitelite.

Samo ne znaeh, che se kazva ,,prodavam kakvoto si iskam"

I znam, che izliza avtomatichno. - chela sam i drugi tvoi mnenija- -sluchaino.

A tova s ,,kupuvaneto" - to si e taka, prosto si go spodelih - ne se zaiajdam.


:ami:
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход