Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Има ли разрушители във форума.

Публикувано от OwnerBG 
Има ли разрушители във форума.
14-07-2010 - 17:45:28
avatar
Предстои ми да премахна бетонна конструкция изложена на стихиите повече от 12 години.Нагледах се и се наслушах на Спицалисти на които техниката е един стар Бош завещан от братчеда.
Ако има наоколо хора които се занимават професионално със премахване и разушаване нека се свържат с мен на лични, или да предложат способ за премахване без вибрации и без рязане с диамантени дискове.
При желание ще пусна и снимки.
Ще се премахват 10 бр. колони 25/25, 4 бр. 60/60 и и греди 60/30 с приблизителна дължина 15м. както и две плочи с дебелина 16 и РЗП около 30 кв.м.

Ако на някой му е изостанало скеле трета употреба, да дрънчи да се пазарим.
Re: Има ли разрушители във форума.
14-07-2010 - 18:25:40
с имплозия не става ли?
Re: Има ли разрушители във форума.
14-07-2010 - 19:20:07
Как да не става бе Мешер, става не ами. Я виж оня, как му викаха дето виде сметката на мавзолея*sos*

„Бъди възторжен идеалист, честен до самопожертване, смел до безумство,
влюбен в България до фанатизъм!”
Полковник Борис Дрангов
Re: Има ли разрушители във форума.
14-07-2010 - 20:15:53
Owner,следя мненията ти и ги ценя ,но тук ме *xxx*,ако не искаш да се кърти с конвенционална техника пусни малко инфо ,каква ти е идеята и защо не те устройва ползването на къртачи?Сроковете ли са проблем или нещо друго?
Re: Има ли разрушители във форума.
14-07-2010 - 22:49:29
avatar
Ако се окаже, че няма да мине без бомбене - дрънкай. За конвенционално ще имап достатъчно предложения.

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Re: Има ли разрушители във форума.
14-07-2010 - 23:54:56
avatar
Quote
builder
Owner,следя мненията ти и ги ценя ,но тук ме *xxx*,ако не искаш да се кърти с конвенционална техника пусни малко инфо ,каква ти е идеята и защо не те устройва ползването на къртачи?Сроковете ли са проблем или нещо друго?

Не ме притесняват сроковете. Просто не искам да натоварвам конструкцията с вибрации.
Търсенето ми е конкретно а не имагинерно.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Подбрани статии за собственици на имоти.За купувачи и продавачи си има други места.
[www.sobstvenik.com]
Re: Има ли разрушители във форума.
15-07-2010 - 06:47:21
Без вибрации аз съм пас.Успех
Re: Има ли разрушители във форума.
15-07-2010 - 07:13:58
avatar
Quote
builder
Без вибрации аз съм пас.Успех

Наистина се очертава забавление.Ще документирам дейностите и ще пускам снимки, щом успея да договоря технологията.Лошото е че няма достатъчно обем работа и май не им се занимава на баш разбирачите.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Подбрани статии за собственици на имоти.За купувачи и продавачи си има други места.
[www.sobstvenik.com]
Re: Има ли разрушители във форума.
15-07-2010 - 08:30:45
Какво не му харесваш на рязането?Ако искаш да махнеш само колоните и да оставиш плочата...това е начинът (без вибрации).Става бързо и чисто.
Re: Има ли разрушители във форума.
15-07-2010 - 08:46:47
Quote
OwnerBG
Не ме притесняват сроковете. Просто не искам да натоварвам конструкцията с вибрации...

Сега Фло трябва да се включи с рецепта за препарат, който реагира с бетона и го стопява ....
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход