Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

боядисване на входове

Публикувано от remont 
Re: боядисване на входове
04-07-2010 - 23:04:59
Ох мале ,мале.Де го чукаш де се пука..Какъв е контекста на темата ,а какви отговори получава питащия.Жената не пита как да си свърши сама услугата , нито как да организира и ръководи (обърнете внимание на тези двете дейности) ремонта .Да не говорим как да прецени резултата ,проблема с гаранцията и т.н. , ако наеме Юсув или Мехмед .Забележете че не коментира цените обявени от фирмата ,а се интересува от отзиви за дейността и . От друга страна, ако предпочете "свободен играч" кой от вас ще и гарантира резултата ?
Ще се ангажирам с истински съвет ,такъв какъвто бих искал ако се наложи и на мен да ми дадат :
Лиляна , поискайте от фирмата кратък списък с изпълнени обекти , отидете и вижте няколко от тях в почивните дни ,няма да ви отнеме много време. Поговорете с някой от домоуправителите в посетените входове и ще си отговорите на половината въпроси . Относно качеството на работа нещата стоят по сложно , неслучайно промениха нормативната база около управление на етажната собственост.Направиха го за да не може о.з. шапкар Ганев да бъде домоуправител "щото е военен и фелтфебелски ще ни юрка за таксите за асансьора и т.н." , а когато има някакъв ремонт той ще е на вилата и на другия ден без да знае нищо просто ще плати и готово.Помислете без да се влияете от празноглави изцепки тук или в друг форум .Вече домоуправителя трябва да е професионален , да е назначен от съвета на етажната собственост и да представлява технически инвеститорите пред изпълнителя.Ако е компетентен в друга техническа област , нищо не пречи да ползва техническа експертиза от специалист.Такива са "Контрольор по качеството на СМР" - строителен техник . Срещу 2 или 3 посещения по около 30-50 лв. той би ви спестил многократно по голяма сума и главоболия впоследствие.В случая с фирмата вие ще получите договор , гаранция и ще сте изряден законово.Само си представете следното : наемате Юсув майстора , спазарявате се и той почва и на втория ден се мята със стълбата по стълбището и се пребива .Наясно ли сте че ако този човек не е фирма или самоосигуряващ се , вие се явявате инвеститор и изпълнител на обекта и носите пълна отговорност за случващото се на него ???
С най добри чувства ,това са различните аспекти на вашия проблем.Помислете по тях и не забравяйте ,грубо казано налага се да купите нещо което според мен не знаете какво е.Ако сте домоуправител имате нужда от професионален съвет на място , освен общата информация която можете да получите тук или където и да било.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-07-05 09:21 от stivemaster.
Re: боядисване на входове
05-07-2010 - 08:04:05
avatar
Много добре казано.....*bow*

Чест и почитание
Re: боядисване на входове
12-07-2010 - 16:18:45
Юсуф се пише с Ф!
Re: боядисване на входове
12-07-2010 - 18:18:59
avatar
Абе честно казано има ги и двата случая - друг е въпроса дали и самите те го знаят.....*angel*

Чест и почитание
Re: боядисване на входове
02-08-2010 - 17:00:00
Точно тази фирма, точно по тази програма боядисаха входа на едни приятели в центъра, който беше след пожар на първия етаж.Казаха че им е излезнало без пари.Жена ми беше при тях на гости и когато отидох да я взимам направо бях възхитен.Тия пичове правеха финна шпакловка и си правеха поправките на прожектори, което означава че след това няма грам забележки и е къртовски труд, поне аз незнам някой така да го прави особено за вход. А като знам при баща ми в къщата какви некадърници правеха ремонта напрово си излизам от кожата. Адреса на входа е ул. "Христо Ботев" No13. Лично аз ви ги препоръчвам защото видях с очите си за какво качество ства въпрос и ако някой ден решиме във входа да правиме ремонт това ще е със Съюза на бояджиите.

Стискам палци и се надявам да съм бил полезен.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-08-02 17:01 от noFear.
Re: боядисване на входове-майстори 0899635363
22-04-2011 - 22:46:08
Боядисвам входове за Пловдив 120 лв на етаж / 170 лв - Материалите от мен
0899217477
Re: боядисване на входове
17-06-2018 - 17:50:53
Не знам кои са ненормалните, но все пак вие бихте ли работили на някой друг за без пари ?! Не мисля.... Има цигани, които разбиха цените на строителството работещи за без пари... Но после всичко ви пада и търсите пак друг, докато една качествена работа би издържала над 5 години, дори над 10 трябва да издържи... Единствено от време на време да освежавате с латекс и малко боя, а шпакловката да не мръдва...

Мислите, че тези същите не работят за една заплата ?! А рахзода им да идват при вас, смятате ли го ?! А времето ?! Та това е работното им място, както вие работите за месечна заплата и примерно повечето работодатели ви плащат пътните, някои плащат и храна.... Не рабзирам това общество, значи всеки майстор е длъжен да работи без пари, няма право да работи на собствени начала.. Изключвам съюза, говоря обикновенните... Аз не бих искал никой да дойде да ми орпавя компютъра ,да ми осчетоводява или дами оправи бойлера за без пари. Искам да дойде да свърши работата качествено и да му платя. Коректност и качество = равно на качество и коректност


Ремонт на входове Пловдив
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход